Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? Holnap találkozok a barátnőmmel hogy mi lesz velünk. Nagyon sokat veszekedtem vele, és azt mondta eltávolodtunk nem akarja folytatni. Mit tegyek? Nagyon szeretem de nem akar új esélyt adni, pedig én mindig adtam neki esélyt

Figyelt kérdés
Szakítás,esély

2018. jan. 4. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
hát ha az a célod, akkor manipulálnod kell. Persze ha 0% esélyed lenne, akkor nem találkozns veled, hacsak nem z lenne célja, hogy kínozzon.
2018. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja folytatni, akkor nincs mit tenni.

Mi az apropója, hogy találkoztok, mert a szakításhoz felesleges találkozni.

2018. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Már van képben másik kandúr. tekintettel arra hogy a nők inkább nyelvnek minthogy szinglik legyenek hát matematikai esélyed van csak pl: az új fiú hirtelen újabb csajra száll át, de ne àmítsd magad!
2018. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyankor kéne kapálózni, mikor már elcseszted a kapcsolatot. Eleve ha ilyen rosszul bántál vele akkor baromira nem szereted, tehát tök fölöslegesen kapálózol utána.
2018. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg rábeszélni, hogy maradjon veled, hogy együtt oldjátok meg a problémáitokat. És mondd neki, hogy szereted őt nagy, nem akarod elveszteni, és -feltételezem-mindent megtennél érte, hogy veled maradjon, és igyekszel változtatni néhány dolgon, de neki is kell, a gondokat meg kell oldani, kompromisszumokkal.
2018. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

*Még az előző vagyok

Vigyél virágot, hátha... :D persze, ettől nem változik semmi, de ha látja rajtad a próbálkozást, beszélsz vele normálisan, és még szeret, akkor hátha nem tartja olyan reménytelennek c:

Sajnos ha már nem szeret, akkor baj van :(

2018. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Menetközbe kiderült egy közös baráttól, azt írta neki hogy szeret engem (azt nem tudom hogy szeret) megpróbálná velem újra de már nem érez úgy. Ilyenkor mit tegyek ? Elengedjem ? Harcoljak érte ?
2018. jan. 4. 22:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem szeretne akkor arra se adna esélyt hogy személyesen beszéljem meg vele igaz ? (Sajna munkahelyi románc) De ha tényleg ennyi lenne akkor kimondaná hogy ennyi volt és kész nem ?
2018. jan. 4. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ennek a kapcsolatnak annyi.
2018. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor egy próbát mindenképpen megér próbálkozni rendbehozni a dolgokat.
2018. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!