Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Milyen okból hagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen okból hagytok el nőket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes kérdés,mert ha látom,hogy hajlamos olyan dolgokra,miket nagyon nem bírok,akkor nem jövök össze vele.

De nálam ilyen alap okok miatt: megcsalás,ha hazudik,ha oknélkül bizalmatlan irántam,ha nem akarja megoldani a kapcsolatunkban felmerülő problémákat.

Kb ennyi.

2018. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Diavolino44 ***** válasza:
35%

Nem egyezik a jovorol alkotott kep, vagy

elmulik a langolas, s mivel meg messze vagyok a nagypapa kortol igy a szexualitas fontosabb, mint vasarnap delutani kozos kutyasetaltatas.

2018. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Nem volt benne a közös kasszába, pedig nagyon kéne 1.5 milla salátára :(

31/f

2018. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
2:a kutyasétáltatás miért zárja ki nálad a szexet? Soha ne várd el, hogy valaki, aki szereti a kutyáját, akiért felelős, aki hűséges hozzá válasszon közted és az állata között. Garantáltan te fogsz mindig alul maradni- jogosan. Én is kidobnálak, ha bajod lenne a kutyámmal.
2018. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezt a kutyasétáltatás dolgot nagyon én sem értem, szerintem sem zárja ki a kettő egymást. Ennyi erővel konditermet is írhattál volna. :D
2018. jan. 8. 09:54
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Flörtöl, hazudik, piál.
2018. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Dominánskodni akart felettem. Önző lett. Megbeszéltünk valamit tök jól. Neki is és nekem is jó lett volna. Aztán beszélt a barátnőival és/vagy az anyukájával és onnantól kezdve már csak azt magyarázta. Elment Bagdy Emőke előadására is, nagyon jó kis extrém feminista szellemmel visszatért, egymást feltüzelték a nők és már olyanokat is mondott amiket fogalmam sem volt hova tenni.


Nem volt igazi társ. Nem tudtam volna egy ilyen emberrel elképzelni a jövőmet.

2018. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egyezik a jövőről alkotott képünk, eleve minek összejönni vele? Diavolino, te fordítva ülöd meg a lovat, mégis adod itt a nagy Coolmájer Topcsávót. LOL: :D Ennyi ésszel szabadlábon...


Akkor hagyok el egy nőt, ha idővel megváltozik a személyisége. Ha már rá sem ismerek arra, akibe beleszerettem. Ha elkezd lelkileg kicsinálni, parancsolgatni nekem, mufurckodni, bepulykulni, keményen alámbäsz, hűtlenné válik vagy nagy esély van erre, ha átmegy egy anyagias hárpiába, ha elkendőzi a szexualitás jelentőségét > ergo kibújik a szex alól, ha mindenben csak a rosszat kezdi látni, ha depresszióssá válik mellettem, pedig mindent megteszek a kapcsolatunkért...ilyesmik.

2018. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Én értem kettest mert a kutya már olyan mint egy gyerek és általában előrébb van a kutyások szemében mint a párjuk...

Amiért én szakítani szoktam, elhidegülés, pár év múlva kevés szex, megcsalás úgy, hogy kapott 2 második esélyt.

De már nem szakítok többet, mert feladtam, hogy nővel normálisan lehet élni hosszan. 40F

2018. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 De La Cruse ***** válasza:
100%

Akkor hagyjuk el ha:

(Fontossági sorrendben)


Szeretet megvonást alkalmaz,

Szexmegvonást alkalmaz.

Nem tud megbocsátani,

Bunkó,

Irányítani akar,

Önző,

Mások felé is nyitott és udvaroltat magának, flörtölget....stb

2018. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!