Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tenyleg ennyi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyi volt?

Figyelt kérdés
Parommal 4 evig voltunk egyutt, egy honapja szakitottunk. 2 evig azt ereztem, h a legszerencsesebb no vagyok a vilagon. A parom kedves, figyelmes,elozekeny volt, szavakkal es tettekkel is kifejezte mennyire szeret,a szex is csodas volt. Aztan kineveztek vezetonek...Egyik pillanatrol a masikra feje tetejere allt az eletunk. Kora hajnalban jart el, keso este ert haza, tobbszor volt olyan h napokig nem talalkoztunk emiatt. Persze o nyugtatgatott h ez csak atmeneti, beleszokunk majd. En igyekeztem nagyon turelmes lenni es mindenben megkonnyiteni a dolgat, de par honap utan mar ereztem, h tavolodunk egymastol. Eloszor "csak" a szex tunt el, a heti 4-5 helyett lett elobb heti egy, aztan mar havi egy, es igy tovabb..es persze a minoseg sem volt mar olyan. De emellett ugyanugy kedves es figyelmes volt. Szova tettem, h nagyon hianyzik az egyuttlet vele, kerdeztem h mar nem kivan? Dehogynem, csak nagyon faradt es nincs hozza energiaja,de probaljunk ezen valtoztatni. Kb. Ket hetig mukodott, utana minden visszaallt...Tobbszor probaltam vele beszelni, kerdeztem h mar nem szeret? Holott a viselkedese arra utalt, h de..es o is ezt mondta, de h ezzel a faradtsaggal nem tud mit kezdeni. Tovabbra is ugy viselkedett mint aki odavan ertem, de szep lassan az olelesek, az odabujasok is elmaradtak... Majd a beszelgetesek is. Hazajott keso este, es hiaba probaltam kezdemenyezni, inkabb nyomkodta a telefonjat minthogy velem foglalkozzon. De meg ekkor is azt allitotta, h szeret, csak nem tudja mi ez,mi zajlik benne.. kertem kedvesen, h gondolkodjon rajta, mondjon valamit h mi nem jo szerinte, min valtoztassak, min valtoztassunk? Oldjuk meg! Mert igenis meg tudjuk oldani ketten. Semmi reakcio. Arra sem vette a faradtsagot h vegiggondolja a kapcsolatunkat es h mondjon vmit amin el tudunk indulni a megoldas fele.. Majd egy este, mikor mar sirva kertem h de mondjon mar valamit..kibokte h "lehet, h mar nem ugy szeret".Feladtam, elkoltoztem,de ugy erzem belehalok :( annyira osszeillettunk, es borzaszto h nem kaptam valaszokat, nem tudom h miert tortent! Tenyleg ennyi volt? Hazudott nekem oly sokaig h szeret? H velem kepzeli az egesz eletet? A barataink, csaladunk is megdobbent, mindenki azt mondja, h de hat annyira szeretett...es en is emiatt nem tudom elengedni, mert tudom, h nem igaz h nem! Nem sokkal szakitas utan azt irta: "sokkal jobbat kivanok neked mint en voltam". Tenyleg azt hiszi, h nem volt nekem eleg jo? Annyiszor elmondtam neki, h mennyire orulok h van nekem...Sosem ocsaroltam, sosem mondtam semmi olyat amivel letorhetnem az onbizalmat :( Mikor veglegesse valt h elkoltozom, sirt. De azota a fenti uzenetet leszamitva nem keres... Van valakinek hasoblo tapasztalata esetleg? Tudom h nics ket egyforma kapcsolat es ember, de talan erot adna...

2018. jan. 8. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudott, csak beszippantotta a gépezet. Sokan vannak így, hogy a munka észrevétlenül fontosabb lesz az életben mint a párkapcsolat. Ez egyfajta rabság és az ember általában az első tönkrement kapcsolat után jön rá, hogy nem éri meg.


Szomorú történet, de ha nem keres és nem hív, akkor a részéről valószínűleg vége.

2018. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Az a legszomorubb, h en azt hittem, a tamasza vagyok, h konnyebben el tudja viselni a mindennapi terheket, mert ez akartam neki lenni. Egy szereto, biztos hatorszag. De kiderult, h nem vagyok, hiszen akkor nem dobott volna igy el azzal, h mar nem... En mondtam ki a vegszot ugyan, de sosem tettem volna, ha egy szikranyi tenni akarast lattam volna rajta a megoldas erdekeben. Tenyleg ennyire gyenge lenne? :(

Ja es mikor beszeltunk, mondtam neki h teljesen tonkre fogja tenni a munka (ennek mar most vannak jelei,es nemcsak a tonkrement kapcsolatunk..), mire ezt valaszolta: legalabb nem kell vegignezned.

:'(

2018. jan. 8. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem átlagosan három évig tart. Ezt az érzelem mögötti biokémia generálja, nem vagyok szakértője a területnek, ezért nagyjából ennyit tudok róla, a pontos mechanizmusra már nem emlékszem. Bizonyos emberek (jobbára a nők) ennek elmúltával beérik a szeretet és összetartozás érzésével, míg bizonyos emberek (általában a férfiak) tovább hajszolják azt, ami elmúlt, ezért újabb és újabb kapcsolatokra van szükségük. Amikor a sokadik kapcsolatuk is kihűl, lehet, hogy rájönnek, hogy a hárommal ezelőtti lett volna az igazi, de az is lehet, hogy nem, és egy életen át hajszolják az elérhetetlent.

A pasid azért mondta azt: "sokkal jobbat kivanok neked mint en voltam", hogy a saját bűntudatát csillapítsa.


Szívből sajnállak azért, amin most keresztülmész, piszok kegyetlen dolog, de nem akarlak hitegetni, bár az ember ilyenkor nyilván valami biztatót szeretne hallani (olvasni), de az egyetlen, amit ilyenkor mondani lehet, hogy nagy valószínűséggel leszel még szerelmes és boldog. Csak valaki mással.

2018. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyi volt.


Nálunk is hasonló volt a szitu, de ott én mondtam, hogy befejeztem, mert elegem lett, hogy szex nulla, esténként hullafáradt, minden másnap vezet 500km-t, hétvégén csak alszik, és gyakorlatilag egy perc közös időt nem töltöttünk együtt.

A munkája lett az élete, és erre a kapcsolatunk ment rá.


Így járt, szerettem akkor még, nagyon, de ami nem megy, azt kár erőltetni.

Életem legjobb döntését hoztam csak sajnos 8 hónappal tovább vártam, mint esedékes lett volna.


Most, 2,5 évvel szakítás után együtt élek egy remek férfival, akinek az exem a nyomába nem érhet, szeret, kíván, és nem vállal el egy csomó szar plusz dolgot nulla megbecsülésért. Fontosabb neki, hogy hazaérjen hozzám, beszélgessünk, szeretkezzünk, kiránduljunk, minthogy az ország másik felébe utazgasson munkaügyben.


Az exem azóta is egyedül van.

2018. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján te megtetted, ami tőled telt. Megpróbáltad megérteni és megoldani a problémákat, kommunikáltál, kész voltál erőfeszítéseket hozni és változtatni. >Törekedtél< arra, hogy működjön. Ő viszont nem. A kapcsolat akkor van halálra ítélve, ha valamelyik félben nincs meg ez a törekvés. Aki ezt nem érti, nem tudja, az élete végéig nyomorult kapcsolatokban fog tengődni és várni fogja az "igazit". Megértem, ha fáj, de találj vigaszt abban, hogy te megtetted a részed, jól csináltad.


>mindenki azt mondja, h de hat annyira szeretett


Éppen ezért veszélyes a kifejezés, hogy "szeretlek". Sokan azt hiszik, hogy ez az aduász, hogy a szeretet/szerelem automatikusan érvénytelenít és megold minden problémát. A párod ezt kihasználva a "szeretet" mögé bújt, elrejtve előled és valószínűleg saját maga elől is azokat a problémákat, amik szépen lassan leépítették a kapcsolatotokat.


Téged sajnállak, de pozitív felhanggal, mert úgy tűnik, hogy "jól csinálod" a párkapcsolatot, és ebből az esetből tanulva még jobban csinálhatod ezentúl. A párodat viszont egyenesen szánom, mert ha nem változik (és miért változna, valószínűleg nincs is a saját felelősségének tudatában), akkor ugyanez a nyomorúság várja továbbra is.

2018. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek a valaszokat! Sokat segitettetek. Valoban ugy gondolom, h mindent megtettem ami tolem telt, o viszont nem volt hajlando egy fikarcnyit sem mozdulni, inkabb hitegetett azzal, h szeret, akkor is mikor mar vilagossa valt a millio apro jelbol, hogy nem...legalabbis nem annyira, hogy megerte volna neki az erofeszites, h egyutt helyrehozzuk. Ti is megerositettek ebben. Koszonom!
2018. jan. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!