Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az első kapcsolatomon vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kapcsolatomon vagyok túl, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl egy közel két éves kapcsolaton, fogalmam sincs hogyan tovább. Már egy ideje érett ez a döntés, én szakítottam a barátommal, mégis nagyon rossz most. Folyamatosan pörgetem vissza a fejemben az emlékeket, hogy mit rontottam el, hogyan jutottunk el idáig. Mindenki mondja, hogy tereljem el a figyelmemet, meg kössem le magam, de nehéz, ha mindenről a "régi szép idők" jutnak az eszembe. Aztán minden szép emlékre jut egy adag hányadék emlék is, és mire észbe kapok a nagy elmélkedések közben, érzem, hogy az egész csak időpazarlás. Tudnátok adni pár tippet, mi segíthetne most? 22/N

2018. jan. 10. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon klisé, de az idő.

Illetve a barátok. Járj el velük ide meg oda. Sajnos ez nagyon nehéz.

Sírd ki magad, gyászold meg, beszéld át 1-2 emberrel.

Igenis nélküle is van élet, amit élsz. Előtte is volt.

Kényeztesd magad finom dolgokkal, új cuccokkal, ami jól esik.

2018. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első válaszolóval értek egyet, viszont emelett még azt is tanácsolom,hogy olvass sokat,sportol. Erősítsd az önbizalmad, fejleszd magad és ha eljön az ideje, ha nem számítasz rá,újra rádtalál a szerelem. Én is igy vagyok,mint most te és ezek segítségével egyere jobban érzem magam. Vannak könyvek,amik sokat segitettek,ha érdekel,írj üzenetet :) Ez nem promóció, tapasztalatból beszélek, nekem leginkább ez a 2 könyv segített.
2018. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sportolj*
2018. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két és fél évembe telt, amíg el tudtam felejteni az illetőt, nem megy tehát az olyan gyorsan. Addig hívogattam a lelki elsősegély szolgálatokat, mert vannak ilyenek, meg írogattam a leveleket a pszichológus válaszol - ilyen is van a google-ba be kell írni - rovatnak, hogy a lelkem kicsit megnyugodjon, és persze állandóan téma volt a barátnők között, de egyet nem szabad csinálni: megpróbálni visszacsinálni a dolgot, mert biztos okod volt rá, hogy szakítottál. Majd eljön a SZERELEM, mert csak az ér valamit az életben. Van, akinek sosem jön el, olyan is van, akinek 50 éves (!) korában jön el, de eljön.
2018. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!