Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 év után igy hagyott el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után igy hagyott el a barátom. Tényleg nincs jogom rá haragudni?

Figyelt kérdés

Voltál már annyira össze törve,hogy azt érezted,hiába kapnád meg a világ összes kincsét,csak az tudna megvigasztalni,aki miatt összetörtél.?Én igen...

Hosszú lesz a történetem,de csak úgy fogjátok megérteni és átlátni,ha aprólékosan le irom.

24 éves vagyok,3 éve,hogy megismertem álmaim férfiját.(34 éves)Második párkapcsolatom,első látásra szerelembe estem.Nyakig.Az első két hét maga volt a Menyország,mintha nem is lettem volna önmagam,nem figyeltem mit teszek,csak át adtam magam a boldogság hormonoknak.Rajta is azt láttam,hogy boldog.Aztán jött a hideg zuhany.Tisztán emlékszem a pillanatra,ahogy mondta:"Te szerelmes vagy"Nem tagadtam,nem is tehettem volna.Aztán közölte,hogy Ő nem az.Elfogsdtam,hogy nem szerelmes,gondoltam majd jön idővel,ugyis csak két hete vagyunk együtt.De nem jött,mai napig nem.Teltek a hónapok,jól megvoltunk,megismertük a családot,egymás barátait.Hétvégente találkoztunk csak.Szinte havonta szakitott velem,hogy nem birja tovább,nem megy igy neki,hogy nem szerelmes belém,mert tudja milyen érzés,és szeretné újra át élni,de nem tudja mellettem.

Én mindig kicsit bele haltam,napokat sirtam miatta,mig újra keresett,és mindig ki békültünk.

Azt mondta,hiányzom neki,tudja mekkora kincs vagyok,es bárkivel beszélget,lányokkal,csak arra gondol,hogy én mennyivel értékesebb vagyok.Vissza fogadtam,mert szerettem,és reménykedtem.Minden ment ujra egy hónapig,amikor újra szakitott,közben lefeküdt mással,nekem nemvolt senkim,másra semtudtam gondolni csak rá.Persze nem mondta el,hogy mit csinált mig szakitottunk,de rájöttem.Elhagytam 3 hónapig,alig volt kommunikáció köztünk.Nem volt könnyű.Aztan újra ki akart békülni.Ki békültem.És ez azóta is igy megy,hogy őrülten szeretem,mésra sem gondolok.Ő megváltozott,már nem érdekli a csajozás ugy mint régen,aztmondta mellettem akar maradni,és hogy bár nem szerelmes de nagyon szeret mint embert,felnéz rám,hogy mennyire erős vagyok,és ennyire szeretem Őt.Ez volt tavaly novemberben.Sajnos a külföldi munkáink miatt elegrotkán találkoztunk az utóbbi időben.Telefonon tartottuk a kapcsolatot.December 11én közölte velem,hogy a szive szakad meg és sajnálja,de szakitani szeretne,mert nemezt érdemlem,hogy ő ne szeressen igazán.Haza jöttem külföldről,rá egy hétre Ő is,felhivott pénteken,hogy vagyok,stb,erdeklődött.Esküdözött,hogy nincs senkije,nem más lány miatt tette ezt.S rögtön másik nap elment egy másik városba,két napig ott volt,telefonra nem. válaszolt.Haza jött,felhivott,hogy ha szeretném elmondja személyesen mi a helyzet.Eljött,s bevallotta,hogy találkozott valakivel es meg akarja vele próbálni,fogadjam el,ő csak boldog akar lenni.Az utána való hetek maga volt a pokol,6 kg ot fogytam,depresszióba estem,az ünnepek alatt egyszer korházba is kerültem.Tudtam,hogy végig a lánynál van,a szülei mondták.Fel sem hivott,nem keresett,csak két napja mikor haza ment,hogy legyek szives ne engedjem el magam,legyek erős,es majd elmulik nekem.Azt mondta bolodg es szerelmes a másikba.Elfogadom.De nekem egy hónapja minden nap maga a pokol,már az öngyilkosságon is gondolkodtam,szégyenlem,de ez van,nélküle már semmi nem jó.Mindenem volt,és most üres vagyok.Próbálok egy hete emberek közé menni,de mindenhol csak elsirom magam,már hülyének néznek..Bele fogok őrűlni ebbe.Mit tegyek?Ő azt mondta szeretne a barátom lenni,de fél,hogy ezzel megbántja a mostani barátnőjét.Olyan hihetetlen volt,egyik héten még azén barátom,másik héten már tilos velem beszélnie,mert az uj barátnője nem szeretné..Mit tegyek?


2018. jan. 13. 17:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta,nincs jogom haragudni rá,mivel nem igérte nekem a csillagokat,tudtam jól,hogy nem szerelmes,mégis elfogadtam.Hát hogyne fogadtam volna el mikor nekem más sem kellett csak Ő?és azok a boldog pillanatok annyira jók voltak,hogy úgy éreztem megéri várni,mert ő is hitt bennünk,mindig mondta,hogy olyan lány vagyok akiért imádkozni kell,mégsem tud feleségül venni,ha nem igazán szerelmes.. Én mégis elárulva érzem magam,egy semminek,aki mindig csak adott,semmit nem kapott cserébe,most mégis egyik napról a másikra új kapcsolatba tudott fogni,és boldog.
2018. jan. 13. 17:15
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tudom hogy nem erre van most szükséged, de saját magadat tetted lelki szemetesládává. Ugyanígy csakis saját magad tudsz változtatni ezen. Kár volt 3 évet elpazarolnod a fiatalságodból egy olyan férfira, aki már az elején világosan megmondta, hogy nem szeret. Ki tudja hány kedves, normális, érző, téged szerető férfit szalasztottál el ezzel.
2018. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz semmit. Az ex pasidnak sose voltál minden szempontból megfelelő. Szomorú mert érződik te mennyire szerelemé még ragaszkodó típus vagy! Nehéz lesz elfelejteni de jobban jársz ha erre koncentrálsz.
2018. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

24 éves vagyok,3 éve,hogy megismertem álmaim férfiját.(34 éves)


Eddig olvastam el. Mégis mit vártál?! Naív, manipulálható kislány.

2018. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Miert kell rogton pali ala fekudni es magadat feladni ?

Ezert nem szerelmes es nem is lesz beled soha.

Felejtos a pasi

Legkozelebb udvaroltas magadnak hosszu ideig amig beledszeret

2018. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell arra törekedni hogy te ömagad által legyél teljes, nem a párkapcsolat miatt. Az lenne a hülyeség, ha még barákoznál vele, kb önkínás. Ő csak a biztos pin@t akarja maga mellett, de neked kínzás lenne a barátság ha még szeereted. Szed össze agad,magadra koncentrálj.
2018. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta ezerszer,hogy nem szerelmes.Már az első ilyen mondatnál otthagytam volna.
2018. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként kérek elnézést. Én az édesanyjának adnék hasznos életvezetési tanácsokat. Nincs jogod haragudni.... de van jogod érezni. Abban lehet, hogy ludas vagy, hogy az eszedbe nem hallgattál, viszont ő ezzel elég durván visszaélt. Próbálj tovább lépni, amint tudsz, akár szakember segítségével. Nem szégyen az.

31/f

2018. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Folyton az jár az eszemben,hogy ezzel a lánnyal már akkor ismerkedett mikor velem volt.Merthogy lehet olyan,hogy elso találkozásuk után már ott tölt nála heteket?Mindig elképzelem,hogy együtt fekszik és kel velem,együtt csinálnak mindent és minden olyan rózsaszin nekik.Szeretnék örülni neki,de ilyen nincs is,hogy én nélküle boldog tudok lenni..
2018. jan. 13. 17:40
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mit vártál? Nem szerelmes, nem fog melletted hűen kitartani. Nem is értem az ilyen nőket, hogy mit remélnek? Ennyire ki vagy éhezve a szeretetre, hogy képtelen vagy meglenni inkább egyedül, minthogy egy ilyen kamugéppel legyél együtt? Hihetetlen. Most majd jön a forgatókönyv, hogy nagy nehezen szakítotok végleg, megismersz egy tök jó srácot, akiről mindig is álmodtál, de nem fogod tudni értékelni, mert egy ilyen érzelmi zsákutcával jártál előtte és beleivódott a személyiségedbe.
2018. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!