Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ezek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek valóban lehetnek egy szakítás okai? Vagy valóban csak ennyire mások vagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok , 27 éves nő vagyok. Volt most egy rövidebb kapcsolatom 4 hónap. Ami elég jól indult , de érdekes vége lett.

Én pécsett élet a volt párom Budapesten. Dolgozom klinikán pécsen mint ápoló teljes munkaidóben mellette csinálom az egyetemet. Így túl sok szabadidőm nem maradt, de ezt is mind azzal töltöttem, hogy hozzá ingáztam pestre( sokszor éjszakai műszak után 2-3 óra alvással) de én ezt szívből csináltam. Mert jól esett és érte nekem megérte. Ez csak egy kis bevezető :) . Ő pesten dolgozik informatikusként egy multinál.


Szóval kb 1 hónapja volt valami a levegőben hogy nem okés de nem akarta elmondani mi a baj. Arra hivatkozott majd a vizsgáim után. Persze ettől én csak idegesebb kellem :D. Nők tudják hogy ez nem jó húzás.


Noh végül mult csütörtökön elmondja mi a helyzet.

Ez fogadott: Én nem tudom, de nála már betelt ez a bizonyos pohár. ( én nem is tudtam róla hogy telik? :D

Szóval probléma

1 , Én volt hogy késtem mikor hozzá mentem a lakására( ált azért mert beugrottam a boltba kaját venni hogy tudjunk mit enni mert nála üres volt mindig a hűtő).

2, előfordult hogy másik napra tettem át a találkozónkat mert nem sikerűlt mégsem úgy időt spórolnom a talira ( mindig én mentem hozzá pestre de még a vonat elé sem jött ki 1x sem).

Ebből a kettőből azt vonta le hogy én megbízhetetlen vagyok és nem lehet velem tervezni és nem bízik meg bennem.


Szerinte több rossz izgalmat hozok az életébe mint jót és ez neki sok.

Izgulnia kell értem a vizsgáim miatt és neki ez nem hiányzik.


Ilyen blődségeket mondott, amik nekem is meglepőek hogy ilyen nagyvolumenű következtetéseket von le számomra semmiségekből.


És igen elismerem hogy csesztettem hogy mondja már mi van.

De ez a reakció..

Emiatt kiábrándítónak tart.


Olyat mondott hogy ha ő boldog a kapcsolatban akkor majd én is az leszek.

Meg hogy neki tőbb a dolga mint nekem....


Nagyon meglepett én nem ezt láttam benne.

Persze így hogy ezeket tudom. Nem bánom a szakítást. Csak meglepő mert addig nem mutatta hogy annyira szar lenne neki velem.

Így megtudják már a pasik is játszani magukat.


Persze látszik hogy mást várunk egy kapcsolattok. Én valódi stabil dolgozunk rajta kapcsolatra vágyom az meg interakciók nélkül nem megy.


Nektek volt már ilyen számotokra pitiáner dolog miatt szakításotok.

Kösziiiike



#furcsa #Szerelem szakítás
2018. jan. 15. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hu, örülh, hogy vége

egy igazi pö cs, a helyedben megírnám neki, hogy végtelenül felszabadító szívem, hogy kimondtad, hogy vége, mert nálad csak jobbat érdemlek.


az is mellbevágó, hogy sosem ment ki eléd a vonathoz.


úgy illene, jhogy ott várjon, akár virággal a kezében.


meg úgy illene, hogy a kajáról ő is gondoskodjon, akár főzzön, mert te mégiscsak az ország másik végéből utaztál hozzá, és vendég is voltál.


egy görény, nagyon felhúztam magam.


gondolom, az útiköltséget is magadnak kellett állni.


és igen, ilyenek a faszik nagyrészt.


ismerek olyat, aki kavar más nővel a párja háta mögött, és a nőnek több mint 1 éven át nem esettt le, hogy mi a helyzet.

2018. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tuti kamu indokok. De egy percig se bánd a szakítást. A leírásod alapján ennek a pasinak csak ingyenpunci voltál. A kisujját se mozdította érted. :(
2018. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyet tanulj meg, soha ne te utazz a srác miatt. Ha ő akar találkozni veled, majd jön, megteremti az időt rá. Aranyszabáy.
2018. jan. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Igen én is ezeket érzem.


Csak nagyon csodálkozom mert a srác nem ilyennek tűnt. :)

2018. jan. 16. 06:43
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Miért milyennek tűnt? Olyan jó "partinak"? Már bocs, de csupa negatív dolgot írtál le róla. Persze nyilván vannak pozitív tulajdonságai, és úgy látszik te csak ezeket láttad meg, illetve nagyon alacsonyak az igényeid egy párkapcsolatot tekintve. Az hogy ő sose ment hozzád, mindig elvárta, hogy te túráztasd magad, sose ment eléd, de még arra is képtelen volt, hogy készüljön a fogadásodra (legyen mit ennetek), mind olyan dolgok, amik azt tükrözik, hogy egyáltalán nem vagy fontos neki. Plusz még mellé jó nagy paraszt is, mert ezeket a dolgokat még akkor is illet volna legalább néha megejteni.

Te meg nem látod a fátol az erdőt, nálad kellett volna betelnie annak a bizonyos pohárnak, nem nála. Ne legyél már ennyire megalázkodó, hogy te kiteszed a lelked valakiért, aki cserébe a kisújját sem mozdítja, és akkor még úgy is érzed hogy minden frankó. Azért 27 lehetne több rálátásod az ilyen helyzetekre, illetve lehetnének magasabb igényeid, hogy ne érd be egy ilyen pö...el.

2018. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ez neki egy komoly kapcsolat. Komolytalan alak, nem érte meg neki mozdulni érted.
2018. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer azért szakítottak,mert megkérdeztem a páromat, hogy gyerekkorában szőke volt e a haja. És nagyon kiakadt, nem gondoltam hogy ez ennyire érzekeny téma lehet nála.

És mikor kérdeztem, hogy most tényleg emiatt szakít velem, mondta hogy igen, mire én mondtam neki, hogy nem gondoltam volna hogy egy ilyen dolog már szakító ok. Erre pedig azt mondta, hogy "hát sok dolog jött össze", kérdeztem hogy mik, de sosem kaptam rá választ. Pedig érdekelt volna, hogy min változtassak esetleg a következő kapcsolatomban, de mindegy, hajszínre többet nem kérdezek rá senkinél :D

2018. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet naív voltam :) De ha nem bízok benne és nem remélem hogy az akit keresek akkor meg minek csinálni.


Persze sok jó tulajdonsága van. Itt csak a kérdéshez relevánsan kapcsolódóakat említettem meg.


De nem bárom a dolgot. Remélem ő is meg én is megtaláljuk a számításainkat. :)

2018. jan. 16. 18:16
 9/9 dizelesgozgep ***** válasza:

Vagy teljesen hülye a faszi vagy hazudott.

Nem akarja megmondani az igazat mert azt valamiért kínosnak tartja.


Elenben engem nagyon felcseszne ha ilyen hülyének néznének szakìtáskor és valami kamu okot hánynának oda.


Vissza sìrja ő még ezt az odaadást amit kapott...


27/F

2020. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!