Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom elhagyott mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott mert én ritkábban jártam náluk, mint ő nálunk. Igaza van? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 08:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. jan. 21. 09:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Valakit el akarok hagyni, bármit mondok, igazam van, mert a lényeg, hogy véget akarok vetni a dolognak. Neki elég volt és lehet pontosan ő sem tudja megfogalmazni, össze rakni, miért is.
2018. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami kamu ürügy. Szakítani akart, mert másra vágyik. Ennyi.
2018. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2018. jan. 21. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyoldalúnak érezte a kapcsolatot. Mennyivel gyakrabban járt ő nálad, mint Te nála? Miért nem mentél gyakrabban? Hányszor próbálta ezt veled megbeszélni?
2018. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat attól, aki üzenetben írt, valamit elnyomtam és nem tudok válaszolni.
2018. jan. 21. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Lehet,hogy ettől összetettebb ez a kérdés. Esetleg nem bántottad meg a szüleit, vagy nem mondtad,hogy azért nem mész Hozzájuk mert nem érzed ott jól magad, nem megfelelőek a körülményeik stb.


Ha ilyen történt megértem,hogy fontolóra vette a szakítást ha nagyon szoros a kapcsolata a szüleivel, hiszen tarthat attól,hogy a jövőben sem fogsz beilleszkedni a családba.


Ha semmi ilyen nem történt, akkor ez kamu, természetes általában,hogy a pasi megy a nőhöz, még manapság is.

2018. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!