Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy nö igy szakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö igy szakit az szeretett engem egyátalán?

Figyelt kérdés
Egyik nap még csokolgat másnap már nem szeret.Elhagyott az nap este már mással randizott.Azota nem beszéltünk.Már le se szar messengeren szakitott velem.
2018. jan. 21. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

lehet, de már nem. van ilyen.

örülj neki, hogy tisztességesen szakított veled, és nem csalt meg.

2018. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ,hogy milyen hosszú volt ez a kapcsolat.

Vannak akik gyorsan kimondják a szerelmes szavakat, de nincs mögötte csak esetleg egy vonzódás, ami nem szerelem.


Ilyenkor jöhet az,hogy pillanat alatt kiábrándulnak és lelépnek.


Ha mindezt magyarázat nélkül tette ne sajnáld, vélhetőleg hazudott amikor azt mondta,hogy szeret.


Bár attól,hogy csókolgatott még nem biztos,hogy szeretett, lehet,hogy csak Te élted magad bele ebbe.

2018. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha szex is volt akkor nem voltál megfelelő. A nagyobb vadra utazik.
2018. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gál Zoé ***** válasza:
61%
Nem szeretett.
2018. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
miért ne szerethette volna? nő vagyok. simán lehet, hogy szeretek valakit, de elmúlhat, vagy valaki felbukkan, aki egyre nagyobb hatást gyakorol rám. nyilván az utsó pillanatig húzom a szakítást, mert valahol még mindig nagyon szeretem a barátomat, és emiatt bizonytalan vagyok. De egy másikhoz már annyira vonzódom, hogy nem lehet tovább húzni, egy ponton dönteni kell. Tisztességes akarok lenni, amennyire lehet. Nyilván a fájdalmat nem lehet elkerülni. Szakítok a barátommal, mielőtt engednék a vonzalmamnak.
2018. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

5-ös, jogos. De akkor ez nem történik meg ilyen hirtelen. Én biztos nem tudnám egyik nap csókolgatni, kényeztetni, áradozni a páromnak, a másik nap meg dobom egy másikért, akivel máris randizom.


Ha ez ilyen viharos gyorsasággal történt ott sosem volt szerelem.Legalábbis az utolsó időben amikor csókolgatta már nem.

2018. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Magára a kérdésre a válasz az hogy simán, én szakítottam eddig mindkét exemmel és mindkettőt szerettem. Az elsővel azért évekig küzdöttünk, próbáltuk megoldani a problémákat, tehát nem volt olyan hirtelen. A másodiknál viszont mivel szex kapcsolat volt és én éreztem többet, hirtelen szakítás volt, bár azért az okát sejttettem vele. És utána természetesen jött a gyászidő, nem volt senkim.

Tehát maga a kérdés így is megválaszolható lenne, de olvastam a kifejtést is. Ez más eset. Ha egyik nap még oda van érted, aztán elhagy és aznap este már mással randizik, akkor nem szeret. Bár jó lenne tudni, milyen hosszú kapcsolatról van szó. Mert ha csak pár hónap, akkor a "szeretlek" nem sokat ér. Egyesek nagyon könnyen dobálóznak ezzel a szóval.

2018. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egy idő után a szerelem elmúlik, vagy ha rövid ideje tart, akkor eleve inkább szereteten alapuló kapcsolat volt a részéről.

ezt onnan tudom, hogy nagyon szeretem a barátomat, örömmel csókolgatom is, tényleg nagyon ragaszkodom hozzá. de érzem, hogy ez nem az a klasszikus szerelem. valaki más tetszik egy ideje, nagyon vonzódom hozzá, eddig semmi sem történt. a barátomat 100%-ig ugyanúgy szeretem, mint mielőtt felbukkant volna ez az illető. most értettem meg a poligámia értelmét és lényegét. de a poligámia nem nekem való, nem az én ízlésem. ezért, ha esetleg kialakulna valami ezzel az új férfival, és nem tudnék neki ellenállni, valószínűleg hasonlóan cselekednék, mint a barátnőd. ettől még nem szeretném kevésbé az eredeti barátomat, csak van egy pont, ahol választani kell. sajnos. de ez van. ilyenkor mérlegeljük, hogy mi az erősebb, egy jól működő, szeretetteljes kapcsolat, vagy az új, jelenleg inkább fizikai, nagyon erős vonzalom (hiszen az új embert nyilvánvalóan nem ismerem annyira, mint a barátomat, és így órási kockázatot vállalok, mert nincs arra garancia, hogy jól fog működni az új kapcsolat, egyáltalán kitart-e). A nőn múlik, hogy melyiket választja, fiatalabb életkorban nyilván a másodikat érdemes, mert ha nem jön össze, még mindig lehet másvalakit találni.

Az élet ilyen, döntéshelyzetekbe kerülünk, és valahogyan döntenünk kell. Az ember boldog akar lenni, és azt a döntést hozza meg, ami őszerinte őt boldogabbá teszi. Ettől még nem rossz ember a barátnőd, nem hazudott neked, csak döntéshelyzetbe került, és itt te jöttél ki vesztesnek. Örülj neki, hogy lezárta a kapcsolatot, nem futtatott benneteket párhuzamosan (sokáig). Az nagyon gáz, hogy messengeren szakított veled, valószínűleg nem mert szembesülni a reakcióddal. nyilván fiatal, és éretlen.

2018. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt vettem észre, hogy egyre több nő hazudja a szerelmet és szeretet, miközben a srácok között ugrálva keresik a kényelmet.
2018. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet szeretett, de már nem szeret, ha szakított, ezt kell tudomásul venned. Lépj tovább.
2018. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!