Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem birok tul lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem birok tul lenni a volt barátnömön?

Figyelt kérdés
Lassan 3 honapja szakitott velem és én még ugyan ugy szeretem.Nem birom elfelejteni.Már uj barátja van.Elég hamar bepasizott 2 nappal a szakitás után.Csak nem értem hogy birt ilyen gyorsan tovább lépni.Én azota szenvedek.Ugy érzem ö volt az egyetlen nö akibe szerelmes lettem.Amiota elhagyott nem köt le semmi nem tudok örülni semminek.Csak az jár a fejemben bárcsak velem lenne még.Sajnos nem személyesen szakitott velem ez is bánt.A legdurvább azota max 4 orákat alszok ha felébredek egyböl ö jár a fejemben.Már nem tudom mit találjak ki hogy jobban legyek.
2018. jan. 22. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hányszor írod még ki?
2018. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idő,idő,és idő !!!!


Bár én már csak azért se foglalkoznék vele,mert neki már van más,ès ilyen könnyen tovább lépett.


Lassan ideje lenne összekapnod magad,és magaddal foglalkozni,mégha az nehéz is.

2018. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán gondolj arra, hogy ha szakítás után két nappal bepasizott, akkor már régebben"érlelődött: a dolog.
2018. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!