Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok de ha elküldö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok de ha elküldöm az utcán kell éljen a lányával. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatnak érzem a végét... egyszerűen nem bírom túl vagyunk már a sokadig beszéljük meg változtassunk rajtán de nem megy.


Az én lakásomban laknak a kis lányával aki 8 éves lesz ha elküldöm nem tud hova menni.

A volt felesége elherdálta a házat pénze már nincs mert hitelük volt.

Annyira jól sem keres.

Van neki két nagyobb fia egy másik anyától akiknek gyerektartást fizet.

Egyetlen haverja fogadná be a lánya nélkül.

Arra is gondoltam hogy a kicsi marad ő megy.

A kicsi nem tud az anyjához menni az árvaház is jobb lenne.


2018. jan. 22. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha a gyereket bevállalod akkor azt tedd úgy hogy örökbefogadod. Nem egy ékszerteknősről van szó.

Egyébként a leírtak alapján ez tűnik a legjobb megoldásnak ha vállalod ezt az áldozatot. De akkor arra számíthatsz hogy az apa is jelen lesz az életedben, mivel a láthatási joga megmarad.

2018. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Úgy nem lehetne megoldani hogy adsz x idő haladékot? Tehát nem holnap rakod ki, hanem megmondod neki hogy mondjuk márciusban már ne legyenek ott?
2018. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Adj neki idot, hatha ossze tudja szedni magat.
2018. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A kislány nélkül mehet,maradjon ott nálad.
2018. jan. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Oh, hát ezt őszintén sajnálom. Igen, ilyenkor úgy szokták, hogy van X időd, hogy megold a lakhatásodat. (Pl. március egytől) A kislányt valóban bevállalnád? Ez nagyon rendes tőled egyébként. Szeretitek egymást?
2018. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Előtte hol éltek? Vagy assszonykától hozzád ment??

MOst őszintén szólva, ez nem a te problémád.

2018. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Igazából nem sokat tudsz tenni, azon kívül, hogy utcára teszed. A gyerektartás elviszi a fele fizetését, a maradékból nem fog tudni megélni a lányával.

Mikor összeköltöztetek nem merült fel benned, hogy mi lesz ha nem működik? Négy év alatt nem gondolkodtál rajta, hogy egyedül életképtelen?

Teljes patthelyzet. Az se lesz olyan egyszerű, hogy az élettársad csak úgy utcára tedd. Be van oda jelentve? Szerintem keress fel egy ügyvédet.

A férfival meg beszélj, hogy meddig kap haladékot, hogy megoldja a lakhatását.

2018. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mar mondtam neki az is hogy a lanya maradhat.

Jobb velem a kapcsolata mint az edesanyjaval. munkam mellett sem jelentene gondot ill az anyukam noverem is tud segiteni ha mondjuk nem tudok ertemenni. Atgondoltam ezt.

A haverjatol koltozott ide de a problema az volt hogy a felesege lelakta a hazat veszitett az ertekebol es a hitel vitte ami maradt meg mar fel lett elve.

De akkor mar egyutt eltunk.

Ha haladekot adnek se tudna magat es a lanyat fent tartani.

Tisztaba vagyok vele hogy egy eletre valalom es nem egy horcsogot ha nem egy gyereket.

2018. jan. 23. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, gondolkodott volna, mielőtt nulla megtakarítással beleugrott egy kapcsolatba.


Adj neki egy hónapot, addig ezer szobát találhat, ha akar.

2018. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyereket neveled az x forint/hó. Mi lenne ha azt a pénzt albérletre szánnád. Tehát kivennél nekik egy lakást. ??
2018. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!