Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom választott és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom választott és nem engem szerintetek hogy vehetném rá hogy újra adjon nekem esélyt és engem válasszon?

Figyelt kérdés
33éves autó szerelő a volt párom és azért lett vége a kapcsolatunknak mert elrontottam azzal hogy betegesen féltékeny voltam rá. De a múltja miatt mert elöttem ő fizetet nőknek szexért, és ha nem érezte azt hogy egy nő őt komolyan veszi vagy ő egy nőnek fontos akkor talonban volt neki mindig valaki és ismerkedett és foglalkozott más nőkkel is és a kapcsolatunk elején velem is ugyan ezt tette össze jöttem vele tavaly julius közepén és szeptemberre vett engem komolyan 2hpnapig nem emiatt a múltja miatt voltam rá betegesen féltékeny és ráment a kapcsolatunk és elvesztettem őt mert az apja ultimátumot adott hogy havonta össze veszünk haza költözik azután vissza hozzám és a munka helyén az apja a fönöke és nem tetszik neki az hogy én voltam neki az első és nem a munka mert nem vitt be annyi pénzt amennyit kellett volna és azt mondta az apja hogyha még egyszer egy esélyt add én nekem akkor kigadja és mehet keresni másik műhelybe dolgozni vagy máshová. És fájt hogy lemondott rólam az ultimátum után amikor az apja szájából hallottam mert oda mentem az apjához és meg kérdeztem hogy beszélhetnék-e vele mert szeretem a fiát akarok még egy esélyt és az apja a szavamba vágott és elmondta hogy milyen ultimátumot adott a fiának és nem tetszett neki hogy engem helyezett az első helyre és nem a munkát mert sok ügyfelet elvesztettek miattam mert nem annyi ideig dolgozott amennyi ideig kellett volna és amikor az apja szájából hallottam hogy hogyan állt a munkához és hogyan én hozzám és ahogy beszélt velem az apja abból jött le hogy Krisztián tényleg szeretett engem és én valoban nem tudtam meg bocsájtani neki azért ahogyan bánt velem szeptemberig hogy nem vett komolyan engem és mellettem más nőkkel is foglalkozott és akkoriban nem én voltam neki az első és nem úgy állt hozzám és utána 4honapig betegesre sikerült a féltékenységem iránta mert iszonyúan bele szerettem tetszik nekem kívül belül és szinte bele halok a hiányába.

#kapcsolat #párkapcsolat #szakítás #együttélés feldolgozás
2018. febr. 1. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog újabb esélyt adni, de zavaros írásodból ítélve, nem is lenne értelme.

Legyen már tartásod, ne csússzál, másszál senki előtt!

Szerelembe még senki nem halt bele.

2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!