Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem bírok jobban lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok jobban lenni? Tudna tanácsot adni valaki.

Figyelt kérdés
Egyszerüen ugy érzem lassan megőrülök depressziós leszek.Nem bíróm elfelejteni a volt barátnőmet.Még mindig szerelmes vagyok belé pedig már négy hónapja dobodt engem másért.Vele álmodók minden este egésznap ö jár a fejembe.Mindig arról álmodók hogy még együtt vagyunk.De amikor felébredek látom nincs melletem és egyből szomorú vagyok.Nem birom elfelejteni nekem ö tökéletes volt.Nem tudom hogyan legyek már jobban nagyon rosszul vagyok mióta elhagyot.Sajnos senki más nem tetszik senki se olyan mint ö.Nem tudom mit tegyek.
2018. febr. 3. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szabadulj meg minden olyan tárgytól, ami rá emlékeztet. Akár naplót is írhatsz, írd ki magadból a bánatodat.

Vond le a tanulságot, hogy mi romlott meg a kapcsolatotokban, tanulj belőle.

Nem érdemes olyan valaki miatt bánkódni, aki elhagyott téged.

Egy életed van, ne a bánatnak élj.

Sírd ki magad és holnap kezdj új életet.

2018. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szexre lenne szükséged és rájönnél egyből, hogy más nő is létezik a világon.


Ha az élet őt rendelte volna melléd, akkro most veled lenne,m szóval nem ő az igazi...

2018. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!