Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni, pszichológ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni, pszichológus kéne?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom volt, próbáltam nyitni más felé, de csak a baj lett belőle.

Nagyon nem tudom elterelni a gondolataimat.

Stresszes lettem, kihat a környezetemre, a hangulatom vagy ingerült vagy lehangolt. 21/L



2018. febr. 4. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem hittem ilyen agyturkászokban, hogy az miért jó másnak, hogy egy idegen okoskodik nekik. Inkább egy jó barát (tudom ilyen ritka az ember életében, akiben 100%-ban bízhat) vagy a család vagy egy olyan új társ, aki megért. Vga ysportolj az majd eltereli a figyelmed mindenről, jól lefárasztod magad azt jó lesz az :)
2018. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A sport nem segített.
2018. febr. 4. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Az agyturkasz ismeri az emberi pszichet amit tanulnak es elozoleg rengeteg kutatas es kiserlet elozott meg. Az emberi Megfigyeleseken alapul ezen tudas es nem hulyeseg. Inkabb az a kerdes jo e a szakember. :)
2018. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje lett vége?
2018. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül ezzel. Én voltam orvosnál de nem ért semmit,azt mondta ez egy folyamat meg kell gyászolni..

2018. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagyis ert valamit. Elmondta hogy a fajdalom az elet resze es nem tudod szkippelni ezt. Ahogy a gyaszt sem ha meghal valaki. Ez kicsit olyan. Tudom.

Nem tudod ezeket az erzeseket szkippelni, cserebe megtanulsz felallni, ujrakezdeni. Megtanulod onmagad megtalalni.

2018. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit lehet tabu dolog, de a szexuális életed mennyire változott meg? Sokan egy kapcsolat között nem is aktívak szexuálisan, ami kihat az egész életükre (főleg nőknél fordul elő). Amúgy a fő okot nem is írtad le, hogy miért vagy ingerült és lehangolt. Hiányzik a régi kapcsolatod? Az viszonylag hamar el fog múlni, ha találsz valaki mást akkor még gyorsabban is. Vagy azért vagy ilyen állapotban mert nincs jelenleg senkid? Erre is ugyan az a megoldás.

Ha egész nap ezen jár az agyad és csak el szeretnéd felejteni, akkor ahhoz jól jön egy hobbi, vagy egy rendes fix állás, ahol nincs időd ilyeneken gondolkodni.

2018. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
orbáncfű-citromfű-tea-kombók; magnézium magfélékben pl mák dió mogyoró bab
2018. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idő, türelem, idő, türelem, idő.


Ha 2 év után is nagyon intenzív a lelki fájdalom akkor szakember.

Most csak ő is azt fogja mondani hogy az élet része a fájdalom és a szakítás, ami így is van.

2018. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!