Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy már nem akarok vele lenni? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Annyira bunkó velem mostanság,iszik is,lesz@r teljes mértékben. A szex az tabu csak,ha neki van kedve mindenért hisztizik! Eddig,ha volt szünete egyből irt most meg nekem kell megkérdezem ebédel e már akkor nagy nehezen vissza ir,hogy igen semmiről nem lehet vele beszélgetni elhiv magához és mindig elalszik egy kedves szava nincs hozzám,a kutyára is féltékeny! Egyébként férfi 29 éves én meg nő és 22! Egyszerűen utálom már őt..

2018. febr. 7. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj XY! Sokat gondolkoztam az utóbbi időben, és sajnos olyan szintre süllyedt a kapcsolatunk, ami nekem már nem jó, nem boldogít és sajnos nem érzek már irántad semmit. Egyedül kevés vagyok egy kapcsolathoz, te nem teszel semmit, és én ezt nem akarom így tovább, úgyhogy szakítsunk."

Valahogy így. Higgadtan és emberien.

2018. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm!

Viszont tényleg sajnos azt kell mondanom ő egy elmebeteg,egyből az lenne,hogy azért nem akarok vele lenni,mert nekem más van és akkor megint megpofoz vagy ki tudja mi telik ki tőle..

2018. febr. 7. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Akkor lépj ki a kapcsolatból tényleg, de hidd el, ezt higgadtan és nyugodtan sokkal esszeszerűbb csinálni, főleg ha elmondásod alapján ilyen...

Legyél határozott, mondd el neki őszintén mit szeretnél, úgy, hogy ne sértsd vagy bántsd meg, mert az soha nem vezet jóra.

2018. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint megpofoz??? Igazi férfinőt ne bántson. Menj tőle olyan messzire amilyen messzire csak tudsz.
2018. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem szeretnék veled lenni, szakítani szeretnék , szerintem kimerült és megfáradt ez a kapcsolat, úgy gondolom, úgy érzem, úgy vélem , már nem tartozunk össze, szerintem jobb, ha más utakon járunk, és elengedjük egymást, esélyt adva egymásnak egy nagyobb boldogságra esetleg másokkal vagy egyedül/egymás nélkül

Így talán nem teljesen jó, de fogalmazd át saját szájízed szerint, meg még amit a többiek is írtak.

2018. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ja meg hogy nem vagy boldog már ebben a kapcsolatban, kiürült, úgy érzed, nem nyújt már neked semmi pluszt, sőt, néha már sokkal inkább lehúz, elvesz belőled mint ad neked, és sokszor inkább csak rossz érzetet kelt már benned és engedjétek el egymást, jobb lesz, mert béke lesz, ha pl békére van szükséged.
2018. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy bánt, akkor lelépsz barátokkal - barátokhoz, neki hagysz egy levelet és letiltod mindenhol.


Ennyi.

2018. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!