Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most, vagy néhány nap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, vagy néhány nap múlva szakítani egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőmről kiderült, hogy hazudozott, átvert, annyira, hogy asszem, szakítás lesz ebből. Mondják: addig üsd a vasat, míg meleg, de néhány nap múlva nagyon fontos vizsgái lesznek, és nem akarom, hogy emiatt ne sikerüljenek neki, tudjátok, hogy van ilyenkor (így is penge élen áll a dolog). Mi a meglátásotok?

2018. febr. 10. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Megérdemelné... De te tudod. Túl jó vagy vele szerintem.
2018. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megvárhatod a vizsgáit, ha nem szeretnéd, hogy a szakítás befolyásolja, feltéve, ha addig tudod rejtegetni a szándékaidat és előadni, hogy minden rendben.
2018. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy abban a szituban kellett volna dobni, vagy várj vele a vizsga utánig. Hidd el, nagyok értékelni fogja. Engem a felvételi határidő előtt kevéssel dobtak úgy, hogy nem volt meg a sorrendem. Nem volt jó érzés,bunkóságnak éreztem. Persze emiatt olyan emberekkel beszéltem, akikkel nem beszéltem volna erről, de mégis, rosszul esett, hogy nem vette figyelembe és pár napig kb semmire se bírtam figyelni.

Tehát várj, és utána a lehető leghamarabb dobd, nincs több kifogás

2018. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ miben vert át, mert ha pl. megcsalásról van szó repülne abban a pillanatban, nem érdekelne hogy milyen vizsgái vannak.
2018. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Vizsga után.

TE még lehetsz attól tapintatos, hogy Ő hazudott és átvert.

2018. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi se**fej embert...
2018. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
A helyedben valószínűleg egy percet sem tudnék várni. Valószínűleg nem volt annyira fontos neki a veled való történet, hogy ez befolyással legyen a vizsgáira. De te csak várj türelmesen, kedves Birka úr!
2018. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Utána. Attól még, hogy ő szemét, te legyél rendes.
2018. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk miben vert át, ez is átnyalhatja. De legjobb magadnak is ha Te korrekt vagy! Kitartás!
2018. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben másnap! szakítottam mert nem bírtam őt elviselni, főleg, hogy folytatta a hazudozást.


Egyszerűen hányingerem volt tőle, úgyhogy megmondtam neki, hogy tudok mindent, és van félórája összepakolni és elhúzni.

2018. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!