Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szakítás után pár évvel később úgy éreztétek, hogy hiányzik, akivel szakítottatok, illetve bántátok kicsit (vagy nem kicsit) a szakítást?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
És hogy előtörnek az évekkel ezelőtti emlékek?
2018. febr. 11. 14:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, találkoztam is utána az illetővel, de igazából addigra én is sokat változtam, ő is..ha megint összejöttünk volna, már nem lett volna ugyanaz, mint ami az emlékeimben volt, mert totál más emberek lettünk.
2018. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztem egy előadást youtube-on az újrakezdésről. Ebben az előadó el is mondja, hogy csak akkor fog ez működni, ha a felek tisztában vannak és elfogadják, hogy soha nem lehet már olyan a kapcsolat, mint régen. De ez így is van jól szerintem, mert ha minden ugyanolyan lenne, mint azelőtt, akkor a sorsa is ugyanaz lenne. :)
2018. febr. 11. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Van akiknek jot tesz a kulon eltolottt ido a sajat javukra ,es masodjara mar tobbnyire mukodik a kapcsolat. Nagyon sok minden miatt valhatnak szet emberek , nem feltetlen az elhanyagolas miatt csak az eletkepbeli kulonbseg vagy az hogy az egyik mar elert a valamit a masik meg meg azt sem tudja mit akar de amikor ujra talalkoznak egysikra kerultek es tudnak egyutt tovabb epitkezni mivel a szeretet nem halt ki bennuk , sot a kulon eltolott ido felerositette .
2018. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. Ha valamit eldöntöttem nem lettem hirtelen tudathasadásos és visszakoztam hogy “ja mégsem”.
2018. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. Az ember nem véletlen szakít. Tovább léptem és boldog lettem mással.
2018. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok esetben vissza talalhat az aki szakitott , szerintem ez a jelemzobb . Ha te vagy az aki szakitott nem biztos , hogy a masik fel eltud tekinteni attol te massal voltal , vagy csak pusztan attol hogy elhagytad . Lehetsz te aki akarhatod de ahoz hogy vissza kapjad sokat kellene tenned . Van aki nem is szeretne hogy ugyan olyan legyen .. akik sok evet voltak egyutt csak ott hiszem hogy mukodhetne a dolog mert volt mar vagy van egy kapocs koztuk ami orokre meg marad.
2018. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok, aki kimondta a szakítást, de nem én akartam szakítani, sőt egyáltalán nem akartam. Úgy mondanám, hogy rájöttem, hogy szakítani akar, ezért inkább kimondtam én, hogy megpróbáljak jól kijönni a dologból és, hogy ő akarjon visszajönni. Mindezt úgy tettem, hogy szerelmes vagyok belé és szeretem. Amolyan elkeseredett játszma volt részemről.
2018. febr. 13. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!