Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerdán, a szerelmesek napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán, a szerelmesek napján találkozunk pontot tenni a kapcsolatunk végére. Volt már, hogy az ész érveitekre kellett hallgatnotok, nem a szívetekre?

Figyelt kérdés
Lelkembe hasít a szörnyű fájdalom.Egy évig voltam együtt egy csodálatos emberrel,mindig rendes, odaadó volt velem, de ennyit bírtunk.A saját életemet akartam élni vele, de akkor ő nem lenne boldog, és én sem.Van köztünk egy pár év, nagyon különbözőek vagyunk, más az értékrendünk.Nem tudjuk elviselni egymás"heppjeit".Úgy érezzük szeretjük, de stresszeljük is egymást.Szerintetek jó döntést hozok?(A Valentin-nap csak véletlen, és nem is tulajdonítanék nagy jelentőséget neki.DE!Oda ne állítson egy nagy ajándékcsomaggal .)

2018. febr. 12. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 év után szakítottunk közös megegyezéssel, hiába szerettük egymást, rájöttünk, hogy nem működik tovább. Más irányba tartott az életünk, nem voltak közösek a céljaink, nem tudtuk egymással elképzelni a jövőt. Volt sírás, szomorkodás, de tudtuk, hogy így a legjobb, és végül az idő bebizonyította, hogy életünk kb. legjobb döntése volt. Sokat tanultunk ebből a kapcsolatból, és nagyon hálásak vagyunk egymásnak, de azóta sokkal boldogabbak vagyunk mással, mind a ketten :)
2018. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Párommal jól elvoltunk, nagyon szerettük egymást, de kb úgy voltunk mint a gyerekek. Nem tudtunk komoly dolgokról beszélni, ő szinte lenézett mikor a művészetemet felmertem vállalni és kiállításom lett (és neked abból mi hasznod?!), mindig ugyanazok a témák voltak (ki hol járt, milyenek a kollegák, ismerősök).

Aztán megismertem egy férfit aki egyenesen a lelkembe látott. A legmélyebb dolgokról is tudtunk beszélni, felkarolt, támogatott, bármit elmondhattam neki.

Sokáig őrlődtem mert tudtam választani kell. Végül őt választottam. S egy egész más utat mutatott. Megtanultam emberek közt lenni, a hobbimból karriert csinált, rengeteget tanultam tőle, s rengeteget segített. Végül aztán vele is vége lett- közös megegyezéssel- de nem bánom, szükségem volt erre a váltásra, mégha sokáig bizonytalan is voltam benne.

2018. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok. Éppen várok, hogy hazajojjon a párom, és lehet,hogy véget vetek a kapcsolatunknak. Szeretem, szeretek vele lenni, de egyszerűen nem tud működni köztünk a dolog.. mások vagyunk, leginkabb kommunikáció terén.. amin nem igazán tudunk változtatni, egyszerűen másra van igenyunk. Nagyon sajnálom az egészet, folytatni akarnám, de tönkre mennék benne, ezért döntöttem így, vagyis, nem döntöttem, bizonytalan vagyok.. de nálam is a szív és az ész.. nagy csatát vívnak.
2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a dràma. Akit tiszta szívből szeretsz, azt nem hagyod el.
2018. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hasonló itt is. lassan 2 éve gyűrjük egymást és ugyanazokat a problémákat amiket nem bírunk/akarunk megoldani, bántjuk egymást állandóan, veszekszünk, marakodunk, de még mindig vannak közös szép dolgok, amik miatt reménykedünk és nem bírjuk elengedni egymást... most külön töltünk pár napot és mi is szerdán találkozunk majd... nem tudjuk még mi lesz. nagyon nehéz. az eszemre hallgatva szakítás, de nagyin nehéz.:(


25n

2018. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt, és utólag nézve maximálisan megérte.


Épp eleget hallgattam előtte a szívemre, fél évig odáztam, reménykedtem, hátha lesz jobb, de egy fenéket.


Azóta már az új társammal élek (jóideje) és vele teljesen már, ég és föld a két kapcsolat :)

2018. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!