Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felethetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felethetném el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fel éve lett vege egy fel eves kapcsolatomnak, elég hirtelen történt, csak közölte hogy mar nem szeret es találkozni sem akart többet. Oke, elfogadtam, egy ideig próbálkoztam hatha, de egy idő mar semmire nem reagált. Hétköznap egy közösségbe járunk, úgyhogy elkerülhetetlen hogy néha osszefussunk. Ilyenkor vagy o tesz ugy mintha nem is látott volna, vagy en, köszönni is maximum akkor szoktunk ha mar tényleg elkerülhetetlen a helyzet. Valószínűleg o mar tul van a dolgom, legalábbis, abból hogy azóta sem keresett ezt szurtem le, en viszont meg mindig állandóan ra gondolok, a helyzet pedig hogy ossze szoktunk futni meg jobban elősegíti ezt az egeszet. Nagyon hianyzik. Többször is belegondoltam, hogy tényleg o hianyzik e vagy egy párkapcsolat de mindig nála jutottam ki. Próbáltam mar mindent: edzettem, közösségbe jártam, buliztam, uj dolgokra iratkoztam be, atrendeztem a lakast, takaritottam, csaladommal es baratokkal voltam, elutaztam, sorozatoztam, filmeztem, olvastam, ismerkedtem masokkal is es meg mindig itt tartok. Szomorú ezt mondani, de egyre kevésbé van kedvem élni, ugyerzem hogy emiatt a szenvedés miatt felesleges reggelente felkelni. Tényleg nem tudom mar mi lenne a jobb, felek hogy nem lesz mar senkim mert örökké öt fogom szeretni... Nem tudom mit tegyek. Valakinek van valami tanácsa? Tényleg mar majdnem mindent próbáltam, lefoglaltam magam állandóan, nem nézegettem sehol, ismerkedtem de meg mindig minden percben a fejemben van es meg mindig minden percben reménykedem hatha felkeres. Ez mar nem normális állapot. Szakemberhez nem szeretnek fordulni, ugy gondolom azert fel eves kapcsolattal egyedül is talán sikerülhet megbirkózni, viszont gondolkozom a dolgon mert ugy erzem kezdek depressziós lenni, tekintve azt, hogy egyáltalán nincs eletkedvem. Felkelek, szépen elkeszulodom, elvégzem a dolgom, haza es alvás.

Valakinek valami otlet vagy tanács, esetleg pár pozitív szo? :(

20/L



2018. febr. 15. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Hat igen, sokat elmond hogy semmi válasz :(:(
2018. febr. 15. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Folytasd azokat a dolgokat amik le foglalnak :) . Mindenkinél más hogy mennyi idő után tud túl lépni.. Ami hátráltat az az hogy egy közösségbe jártok. Valahogy próbáld elkerülni. Fel a fejjel. :)
2018. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Azért fél év nem olyan sok együtt, de nem is elég arra, hogy rájöjj nem volt ő mégsem olyan tökéletes, mint ahogyan azt te elképzeled. Próbáld megbeszélni ezt egy baráttal, hidd el sokat segít, ha az ember kibeszélhetni magából.

Vagy talán írj neki egy levelet, amiben beleírod hogy tovább szeretnél lépni, ne válaszoljon erre, csak azért írod, hogy könnyebb legyen elfelejteni, és ebben leírhatod azt, amit gondolsz, érzel. És fontos, hogy végig gondolj rá úgy mint egy LEZÁRÁS. Semmi reménykedés.

Az ismerkedés miért nem segít?

2018. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! :)

Az ismerkedés azert nem segít mert (most lehet kicsit rosszul fog hangzani) nem erdekel senki. Legalábbis akikkel ismerkedtem, nem keltettek fel az erdeklodesem... Randizni is hívtak de egyszerűen nem éreztem azt hogy el kene mennem, nem is akartam. Epp ez a baj, hogy senki nem kelti fel az erdeklodesem, folyton az exemre gondolok, ráadásul buntudatom is van néha ha mással ismerkedem. Eléggé megvagyok lőve... mindenki mondja, hogy ne erőltessem, majd jon valaki csak felek, hogy amíg varok hogy jöjjön valaki addig csak meg mélyebbre süllyedek es meg jobban hianyzni fog az exem... ráadásul pont ma lennek es éve együtt. Na mindegy... azert tényleg köszönöm a valaszokat megprobalok kitartani, bár nagyon nehéz :(

2018. febr. 16. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!