Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyes nőknél miért szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknél miért szakító vagy válóok, ha nem nézhet bele a telefonjába?

Figyelt kérdés
Az engedélye nélkül.

2018. febr. 16. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Jobb is ha lelép, még messze nem egy felnőtt nő. Gyerekkel meg mit lehet kezdeni?
2018. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert ilyenek. Keress mást.
2018. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de a kérdésed értelmetlen... tehát azért hagy el valakit, mert saját telefonjába nem nézhet bele... nagyszerű!

Az ilyen nőt felejtsd el, meg azt is aki a párja telefonját akarja nézegetni.

2018. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Helyesbítek a férfi telefonjába miért nem nézhet bele.

Bocsi én írtam ki rosszul.

2018. febr. 16. 08:49
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Köszi...ahogy írtam az ilyet is felejtsd el. Nálam még az a válóok, ha a párom ( nő) belenézne a telefonomba, főleg engedély nélkül. Én sem nézegettem egyik páromét sem titokban.
2018. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert bizalmatlanok, plusz ostobák? Pl.?
2018. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ferfiak is boven vannak ilyenek.
2018. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Még sosem nyúltam a párom telefonjához, azt se tudnám megmondani, hogy mi a márkája :)

Ő se nyúlt még az enyémhez.

Igaz, mi felnőttek vagyunk.


29N (34F)

2018. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ultra gyerekes 😂 Általában azok szoktak félteni akiknek takargatnivalója van. Exem megcsalt, nemis egyszer - voltam olyan bizalmatlan hogy belenéztem. Hát ki az a hülye aki lefordítja a telefonját és folyamatosan magával hurcolja a lakásban is miközben csipog ezerrel?! Ott van mit rejtegetni.🙂 Volt is.


Na de az, hogy miért ne nézhetnek bele a párok? Mindenkinél más! Én nem néznék bele és nemis érdekelne ha nem viselkedne furcsán illetve bízok benne. De alapjáraton meg simán megnézheti a párom, mert nincsen mit takarnom. Saját lelkiismerete dönti el mindenkinek.

2018. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az exbarátom csinálta ezt...én rühellek mások dolgaiban kutakodni, szerintem gusztustalan.
2018. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!