Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés
Anyira szép volt minden én nagyon szeretem még mindig.Nagyon aranyos lánynak mutatta magát állandóan mosolygót bújt hozzám imádtam vele lenni.De sajnos ö nem igy látta a dolgokat mert egy nap elöbb hazament hogy programja van.Este ráirtam azt mondta elmegy csavarogni.Mondtam persze menjél csak azt hittem a tesojával megy megint valamerre.Erre benyögi egy srácal kimegy ausztriába igy hagyott el azóta is a gyerekkel van.Késöbb megtudtam hogy az elözö párját 1 évig csalta ugy hogy közben a gyereknél lakott.Minden ismerösöm és családtagomat törölt a faceröl engem meg tiltott nem értettem mért.Én megalázva érzem magam és ezért nem értem hogy ezekután még mindig szeretem és szenvedek.
2018. febr. 18. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális,hogy még szereted,vele ellentétben,neked komoly érzelmeid vannak,így azokat nem lehet,csak úgy "kikapcsolni". A lány viselkedésére,csak annyit,hogy no comment.
2018. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap tudtam meg,hogy exemnek barátja van akiért én még mindig oda vagyok...hmm most megint szenvedő időszak jön hát ez van ilyen az élet!!
2018. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"azóta is a gyerekkel van ....... közben a gyereknél lakott." Közös gyereketek és már lakása is van? Milyen koruak vagytok?
2018. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!