Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két hónapja szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szakítottunk, most együtt töltöttük a hétvégét. Úgy érzem még mindig nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem, mert eljátszottam a bizalmát. Azt mondja nagyon hiányzom neki és megbánta a szakítást. Újra kezdésről mégsem beszél csak,hogy ne lépjek ki az életéből és töltsük együtt a hétvégéket.

Ma egész nap ő jár a fejemben, már azthittem elfelejtem. Most meg annyira fáj a hiánya.



2018. febr. 18. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyit feléd és megbánta a szakítást, akkor valószínűleg ő is veled szeretne lenni, lehet még korai számára kimondani az újrakezdést, de adjatok időt magatoknak, beszélgessetek róla és ha ő is szeret téged, akkor újra együtt lesztek.
2018. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindketten tényleg szeretitek egymást, hiányoztok a másiknak, szerintem érdemes lenni leülni beszélgetni. Megbeszélni a szakítás okait, a problémákat, hogy miért játszottad el a bizalmát, mindent mélyen átrágni. Szerintem ha úgy alakul, simán adhatnátok magatoknak egy második esélyt, hisz ennyire szeretitek egymást és sok hibát ki lehet javítani, csak tenni kell érte. :)
2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!