Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem az a baratnom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem az a baratnom. Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hosszu lesz de leirom hogy mindent tudjatok.2016 novemberben osszejottem a 14eves baratnommel akkor 17 voltam.Elotte nagyon sokat beszeltunk telefonon talalkozgattunk ez tartott egy honapig es osszejottunk.Nagyon boldogok voltunk.Aztan nyaron Augusztus kornyeken szunetet kert mert sok volt mar neki a veszekedes.Tudnotok kell hogy egy angyal vagyok mindent megtettem erte tenyleg mindig ottvoltam neki ha kellett barmikor es mindent megadtam neki.Aztan eltelt par nap es szakitott mert aztgondolta hogy megszokasbol vagyunk egyutt es kell neki a szakitas hogy ne legyen semmi kotodes.En akkor konnyebben elengedtem es tovabbleptem.O persze szakitas utan ilyenkor mas fiukkal beszelget hogy gondolom kitoltse az utanam maradt urt.Aztan elmentem egy lannyal moziba de nem volt az igazi meg az exemet szerettem.Megmondtam a lanynak hogy nem szeretnek tobbet baratsagnal es neharagudjon ram emiatt nem akartam felrevezetni.Exem megtudta h moziba voltam a lannyal es utalasokat tett h en miert vagyok massal meg orokre felejtsem el.Es akkor irtam neki h o valasztotta ezt az utat es o dobott el magatol.Akkor mondtam h beszeljuk meg a dolgokat.Aztan ujra osszejottunk.1eves fordulon odaadta a szuzesseget,o szerette volna en sose eroltettem tudtam h fiatal.Aztan neha voltak osszezorrensek januar 6.an atjott es lefekudtunk nagyon boldognak latszott,es utana mintha egy 180fokos fordulatot tett volna mintha csak okokat keresett volna arra hogy veszekedjunk.Kiderult hogy 1hete beszelt egy sraccal a sulijabol es megjegyzeseket is tett regebben rola de akkor meg nem foglalkoztam vele.Januar 11.en szakitott azzal a cimmel hogy nem erzi mar ugyanazt.Nagyon ki voltam es meg mindig.Toroltem mindenhonnan mondtam h nemszeretnem latni h miket csinalnak.Aztan megtudtam h elment vele moziba es buliban smaroltak 1honappal utana.Direkt probalom elfelejteni de teljesen keszen vagyok.Messengeren hivasban szakitott kertem hogy a szemembe mondja azota nem is keresett fel.Meg mindig szeretem es vele szeretnek lenni de nem tudom hogy o szeretne e vagy hogy mi lenne a helyes.

2018. febr. 18. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória még mindig!


Mellesleg nem tudom mit vársz egy 14-5 éves kislánytól.

2018. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnott rovat!!!
2018. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem es attol meg hogy 14eves mashogyan gondolkozik sokszor mint a korabeli baratai
2018. febr. 18. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tudjuk, ahogy az összes tini érettebb a koránál...

Ha felnőttnek érzed magad a betöltött 18. éveddel, ne kattogj egy 14 éves gyereken. Ennyike.

2018. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elfelejteném!


Semmi értelme ennek a szakitunk,eggyütt vagyunk,utána megint szakitunk.

Szerintem csak zavarja Őt,hogy Te mással elvoltál ugymond,ezèrt gyors visszarohant hozzád.


Tudom hogy nehèz,de felejtsd el Őt!

Ezerszer jobbat fogsz találni,mint Ő.

Mêgha most ezt nem is hiszed el.

2018. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!