Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lefekudtem az exem egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem az exem egyik legjobb haverjaval. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja lett vége az exemmel de meg mindig nagyon szeretem és vissza szeretném kapni. Néha keresem beszélünk stb. De meg mielőtt nem is voltunk együtt, lefekudtem az egyik haverjaval. De nem voltam szerelmes meg semmi csak csalodason voltam túl, egyikonk sem akart többet másiktol csak egyszeri alkalom volt. Amit viszont nagyon megbántam azonnal mert már akkor beszélgettem az exemmel de nem gondoltam volna hogy bele fogok szeretni és együtt leszünk, de így lett, az egész kapcsolat alatt gyötört a bűntudat mert az exem mindig nagyon érzékeny volt arra a témára ha feljött a haverja téma mert azt tudta hogy kavartunk de hogy lefekudtunk azt nem. És most kezdenek szépen kiderulni a dolgok mert a havernak elég nagy szája van és emiatt egyre többen haragudnak rám, és tudom hogy hamarosan az exemhez is eljut ez a dolog és nagyon meg fog utálni, gyulolni fog teljes erejével mert tudom hogy szeretett és most ez is egy nagyon nagy csalódás lesz számára hogy egész kapcsolatunk alatt ilyeneket titkoltan előle. Mit tegyek? Már soha többet nem lesz esély arra hogy újra együtt legyünk? Vagy hogyan magyarazzam ki azt a dolgot?? Tényleg nagyon szeretem és szeretném vissza kapni. Kérlek segitsetek :(
2018. febr. 18. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha tényleg szereted és vissza akarod kapni, akkor nem feküdtél volna le a legjobb haverjával.
2018. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell tagadni. Fel kell vállalni. Akkor nem voltatok együtt, nincs miért haragudnia. Most eg azért nincs, mert ex.
2018. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért utálna mert mielőtt összejöttetek volna, te lefeküdtél a barátjával? De hát még sok közötök nem volt egymáshoz akkoriban, ha kapcsolatban lettetek volna na az már más tészta. Így semmi joga megharagudni, ha emiatt nem akar tőled semmit akkor ne sajnáld.
2018. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Áldom a jóistent, hogy nem ilyen legjobb haverokkal vagyok megáldva..
2018. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, 4-es válaszolónak igaza van. Jó haver lehet az exed barátja. Ha rólad rossz véleménnyel lesz ezután, akkor a haverjával mit csinál? :D
2018. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne,ha most ezt lezarnad vegleg es hagyod a volt pasid es haverjait is,majd továbblépsz. Bár már semmi ertelme nem lenne ezen ragodni,de byugodtan elmondhattad volna pasidnak,hogy lefekudtel a haverjaval,hisz akkor meg köztetek semmi nem volt,nem csaltad meg stb.
2018. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elmondod, megérti. Ismeri a nőket, tudja ő is, a hangyák beindulnak a bugyiba, nincs mit tenni.

Azokat ki kell irtani azzal aki kéznél van. Legalább is a férjes asszonyok így mondták mindig.

2018. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mi volt a szakítás oka, körülményei? Mert erről egy árva szó nem esett eddig. Így ugyanis elég nehéz megmondani mennyi esélyed van. Az már eleve rossz, ha titkolózol. Amúgy én ezt nem értem, attól, hogy csalódáson voltál túl miért kellett lefeküdni gyorsan valakivel, ettől jobb lett?
2018. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 17:34 Nem tapasztaltad még? Pedig eléggé jellemző. Szakítás és gyorsan megjelenik a nő mellett egy ismerős, aki vigasztalja. Ez a vigasztalás, nagyon sok esetben szexel végződik.
2018. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ha ezt megtudja az exed basszus..:/ általában a pasik szoktak ezzel dicsekedni...

Elhiszem hogy csalódás után jó az alkalmi, de miért pont a legjobb haverjával???

Nem volt más?:/ :D

2018. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!