Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hány kapcsolatot, " tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolatot, " tett tönkre" a számítógépes/szociális függőség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt játékra, csak hogy gépközelben legyen, vagy épp minden nap találkozni kell a barátokkal, vagy rengeteg facebook/insta/twitter.

2018. febr. 19. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalunk ez volt.. Jatekfuggoseg, ejjel nappal a gep elott ult es jatszott.. 7ev utan szakitottam vele 1gyerek utan..
2018. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát végül is nekem is ment tönkre régebben kapcsolatom a játék miatt, bár kicsit fordította történet. Napi 1-2 órát játszottam esténként főleg, de akkor sose amikor vele voltam, mégse tolerálta és hisztizett miatta, ezért kidobtam. De ő persze egész nap a telóját bújta, persze az nem volt baj :D

26/f

2018. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korábban nem tapasztaltam ilyet, a mostani viszont majdnem ráment erre, de szerencsére kb. az utolsó utáni pillanatban komolyan vette a "tényleg elfoglak hagyni, ha ez így megy tovább" kijelentésemet, és hetek óta leállt.


Elmondása szerint így utólag ő is belátja, hogy függő volt, és most, hogy befejezte sokkal több ideje jut másra, nekem is többet segít, és érdekes módon munka mellett most már arra is jut ideje, hogy határidőre megírja a beadandóit...:)

2018. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátom számítógép függő. Néha éjjel arra kelek, hogy a gépen lóg, mikor két óra múlva kelünk mindketten. Szerintem lazán rámehet a kapcsolat. Most szerencsére elromlott az a vacak és mintha kezdené észrevenni, hogy nem volt az egészen normális.
2018. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tönkre bizony. Először toleráltam mert mindenkinek van heppje, hobbyja ha neki ez hát csinálja. Csak én nagyon nem vagyok ilyen az ajtót az tette be amikor hajnali háromkor a laptop fényére ébredtem. A lány chatfüggő lett, hogy mellettem e nem tudom mivel az elején ez nem volt olyan súlyos, hogy gondot okozzon. Máig idegesít a laptopok régebbi billentyű zaja (még nem a különálló gombos hanem a lapos) Nem lehetett egy jót sétálni egy jót kirándulni mert kimozdulni azt neeeem, hát hogyan akkor ott kell hagyni a képernyőt. Persze nyaralni néha azt már igen de akkor sem a ******* gép nélkül. Ez több éve volt már és sok időt elpocsékoltam rá. Remélem boldog a gépével! Azt is remélem, hogy feleségül megy hozzá! XD Soha többé ilyennel. 29F
2018. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exemmel azért szakítottam.


Hétköznap meló, hétvégén barátok, vagy esténként is haverozott.

Kirándulásaink abból álltak, hogy ő fényképezett 98%-ban, én meg tökegyedül ácsorogtam meg vártam, hogy végezzen - az aktuális képpel.


19 és 29 éves kora között senkije nem volt, én szakítottam vele 2,5 éve, azóta szintén egyedül van.

2018. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!