Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni teljesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni teljesen, mert azt érzem még vissza fog jönni hozzám. Egyébként nagyon jók a megérzéseim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval volt már ilyen régebben, mikor még csak barátok vagy ismerősök voltunk, hogy nagyon össze vesztünk valamin, aztán pár hónapig nem beszéltünk, volt, hogy le is tiltott, aztán 2 hónap múlva vissza tiltott és tök úgy állt hozzám mint ha mi sem történt volna. Aztán úgy alakult, hogy egy hónap múlva össze is jöttük.

Szóval most együtt voltunk jó pár hónapig, miattam szakítottunk. Lehet kapcsolatfüggő mert össze is jött pár héten belül egy csajjal.

Nagyon jók a megérzéseim, és úgy érzem, max két éven belül megint fel fog keresni... (nem érdekel miért, én szeretem őt, tudom hogy miattam szakítottunk és helyre akarom hozni ha lesz még valaha esélyem) nem volt túl nagy gond csak igazából nem bíztam magamban ezért sokat veszekedtem vele feleslegesen. Szeretett is.

Úgy gondoltam addig rendbe hozom az önbizalmam magamért, és élem az életem.

De lemondani nem tudok róla teljesen mert tényleg azt érzem fel fog még keresni.

Ha mégsem keres fel addig úgy gondoltam úgy intézem, hogy találkozzunk valahol a tudta nélkül. Ha kedves lesz érdemes bepróbálkozni nála?

Az a baj későn jöttem rá mennyire nagyon sok mindent megtett értünk, és nagyon nagyon szeretem őt.

Kérlek ne full negatív válaszok legyenek, így is elég rossz a kedvem.

20 l



2018. febr. 21. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Várd meg, amíg felkeres újra. Ne keresd te.
2018. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Ez a szakitas, aztan meg ujra, hatha osszejon es siman megy majd....ez...ez gyerekmese.

Latszik az a mero igazi mely katartikus ertelem a kerdeseden.

Megerzes? Hagyd mar. Lebegtetett eletben elsz!

Nem latod, ugyan olyan vagy mint reg, megerzes, a megerzesedre hagyatkozol, nem ledig a szaraz, nyers tenyekre.

Ha bejon a megrzesed, ugyan ugy nem fog mukodni, mert te meg mindig azon a szinten vagy mint annak idejen.

2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Aki ennyire hisz a megérzésekben, annak nincs szüksége a GYK materialista megközelítésére.
2018. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tuti hazas faszival jottel ossze azt ki dobtad eleted szerelmet?
2018. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
az már egy lépés a fejlődésedhez ha màr ràjöttêl hogy hibàztàl és rendbe is szeretnêd hozni .Sztem bàtor vagy ha ezek utàn is felakarod keresni.Sok sikert .:)
2018. febr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem inkább az a megérzésem, hogy már képben volt a màsik nő akkor is, amikor együtt voltatok. Akkor szokott ilyen gyors lenni a váltás, ha már a kapcsolat alatt is alakul valami. Ha fel is keres, az csak arra jó, hogy ne tudj tovább lépni. Normális kapcsolat ebből már nem lesz. Hagyd ezt a csávót a fenébe. Hidd el, jön majd olyan, aki nem dobál el, mint egy rongyot.
2018. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"le is tiltott, aztán 2 hónap múlva vissza tiltott"

"össze is jött pár héten belül egy csajjal."


Most komolyan azt gondolod, hogy szeretett?

Ha össze is jöttök, hidd el, hogy nem leszel boldog. Szakít, megcsal, visszamegy...

2018. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem írok full negatív választ.
2018. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!