Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog ilyenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ilyenért szakítani?

Figyelt kérdés

21F vagyok van egy baratnőm ő 22L

Az a gond hogy ha megy a vita a drámázás akkor gyűlölöm a baratnőm és egyszerűen nem akarok vele lenni,de ha minden rendben van köztünk ő életem szerelme el tudom magam képzelni mellette,ő emiatt szakított velem hogy ha veszekszünk ő ugyan úgy szeret nem gyűlöl és inkább szakít velem mert szerinte nem is szeretem őt

Más fiú is érzet már így lány íránt



2018. febr. 23. 05:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen gyerek vagy még. Nemcsak akkor kell szeretni a másikat, amikor minden happy. Nemcsak akkor kell kitartani mellette mikor egészséges valaki.

A szeretet feltétel nélküli.


Igaza van a lánynak. Te nem szereted őt valójában.

2018. febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ui. jóban rosszban együtt. Remélem ismerős ez?!
2018. febr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Én tényleg szeretem őt de túl sok a stressz az életemben a munka az egyetem és örülnék ha nem drámázna ezek mellett a barátnőm is


Állandoan nyafog hogy hétvégén el szeretne menni gokártozni picit lazítani,de nekem nincs kedvem egész nap csak munka tanulás én jobban szeretem ha végre lefeküdhetek kicsit az ágyra nem még vezessek fel 30 kmert mert gokártozni szeretne minek?

Meg azzal nyaggat hogy mivel nem megyünk sehova így szeretne nyáron horvátországba lemenni a tengerpartra már sporol is a pénzen de ha megkérdezem minek nyaralni amnyi a válasz hogy el szeretne menni kikapcsolodni

Úgy is ki lehet kapcsolodni ha fekszunk az agyban és megy a tv

2018. febr. 23. 05:53
 4/30 A kérdező kommentje:
Azért mert nincs kedvem elmenni akkor máris ki kell dobni?
2018. febr. 23. 05:57
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Xddd Hat teged en is dobtalak volna.
2018. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, a magyarázkodós szövegeddel csak még jobban megerősítetted az éretlenségedet.


Akkor minek élni, közös élményeket szerezni, ha egyszer úgyis meghalunk?

2018. febr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nem vagytok egymáshoz valók. Ő aktív, te passzív vagy.

Neked az a pihenés ha nézheted az agysejtromboló tv-t, neki pedig az aktívabb tevékenység a jó. Van ez így.

2018. febr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egész helyzet nem normális. Mi az, hogy drámázás? Amit ő problémának érez, az neked drámázás. Úgy tűnik, mintha egyáltalán nem értenétek meg egymást, képtelenek vagytok átlátni egymás nézőpontját. Erre nem megoldás a szakítás, mert az empátia hiánya a következő kapcsolatot is tönkre fogja tenni. A következő barátnőre figyelj oda jobban.
2018. febr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen azért kéne még dolgoznia benned az életerőnek és a szerelemnek, rengeteget kéne mászkálnotok mindenfele. Az egy dolog, hogy passzív vagy, de az sem normális, hogy gyűlölöd a barátnőd amikor nem úgy viselkedik mint szeretnéd. Mi is szoktunk veszekedni, haragudtam is a páromra sokszor, de soha nem éreztem iránta gyűlöletet. Ő sem iránta. Itt valami nem oké, a lány meg jól érezte, hogy le kell lépnie.


Amúgy meg, minden csaj meg fog őrülni melletted és hisztis boszi lesz, ha sehova nem akarsz vele elmenni

26/N

2018. febr. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Huha, ép eszű nő nem fog megmaradni melletted. Mi az, hogy minek nyaralni menni? Pl.azért, hogy lássál valamit a világból, és ne ilyen begyepesedett tuskó legyél. Közös élmény. Hallottál már erről? A párkapcsolat sok közös élményből áll. Nem a kanapén tespedésből. Sok a stressz a munkahelyeden... hogy oda ne rohanjak... vezérigazgató vagy, aki többmillió fotintért meg emberek állásaiért felelős, vagy orvos, akin emberéletek múlnak? Netán tűzoltò, akinek szétroncsolódott emberi maradványokat kell kiszabadítani összetört autókból? Ha egyik sem, akkor hagyd abba a nyafogást.
2018. febr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!