Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni, ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni, ez normális?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal. Kezdetben minden jónak tűnt, de jöttek a problémák. Kiderült, hogy ő mentális problémákkal küzd, és nagyon hullámzó a kedályállapota is. És én sem vagyok egyszerű eset, nagyon sok elfolytott sérelem és csalódás van bennem. Szakítottunk, ő utána nagyon durván elhordott mindennek, és megalázott. Gondoltam egy rossz kapcsolat, és túllépek rajta. De egyszeűen nem megy. Teljesen bezárkóztam, nem tudok olyan lenni mint az előtt. Egyszerűen elveszítettem a hitem a nőkben, az emberekben. És nem hiszem, hogy ezek után már bízni fogok valakiben, vagy önzetlenül segíteni fogok bárkinek is. Hogy felejtsem ezt el? Hogy lépjek túl rajta? Minden altarnatív ötletet elfogadok már. 30+/F

2018. febr. 26. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok csak nőben, nem bírok nyitni jelenleg :/

29

2018. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha elsősorban a saját lelki problémáidat oldanád meg. Kideríteni, hogy miért is vonzódtál egy mentálisan sérült emberhez.

Pszichológus, családállítás, önismereti terápia ilyesmik szerintem segíthetnek!

2018. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem, nem tudtam, hogy problémái vannak. Egy nagyon vonzó és okos nő. Csak annyit mondott, hogy néha depressziós.. de hát ki nem az néha...

Elkezdtem többet érezni iránta, és talán túl gyorsan haladtunk. És nagyon csúnya vége lett.

A családom nem tud segíteni, ugyanis nincs. Tök egyedül vagyok.

2018. febr. 26. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mi a keresztneved? :)
2018. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem alázott meg téged jobban mint engem a volt barátnőm. Mégis itt keseregsz. Szégyen!
2018. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el csak használni a nőket, arra amire valók valójában. :D Nincs szükség érzelmekre, fölösleges. Egyébként a válásom óta felértékelődött benned a szabadság érzése, ez leírhatatlan. :) 39f
2018. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mentális problémákkal küzdő nő, személyiségzavarral és másra rávetített nyomorult elbaxott élettel...

Mibe fogadjunk, hogy itt szedted össze? :DDD

2018. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es irigyellek akkor te kemény lehetsz mint a vidia .:)Képzeld mindenk màsképpen dolgozza fel a veszteséget .Az hogy te kemény vagy nem biztos hogy màs ilyen könnyen tullêp dolgokon .
2018. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsànat ez az 5-nek szólt .:)
2018. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, itt ismertem meg egyébként....
2018. febr. 28. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!