Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ismertek olyat, vagy történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, vagy történt veletek, hogy rövid együttélés után a férfi visszament a családjához majd később újra eljött?

Figyelt kérdés
Az talán mindegy is milyen okból megy ilyenkor vissza, ezért nem írtam külön. Csak hogy van amikor egy ilyen döntés később mégis felülíródik?

2018. febr. 27. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
persze. mert a szex nagyon hiányzik neki, s nem kapja meg otthon. De a döntést nem írja felül feltétlen.
2018. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyen velem (szerencsére), mert ilyen emberrel sosem álltam szóba.
2018. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó válasz, benne van minden. Eljött alatt azt értem egyébként, hogy újra elköltözött otthonról.
2018. febr. 27. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Azert megy vissza a ferfi a vsaladjahoz mert ra jon a vagyak csillapdnak , viszont a csalad a feleseg egy eletre szol . A farka nem fogja ot szeretni , a csini baratnoje nem fogja azt megadni hosszu tavon mint a felesege . Ha egy erett ferfi mondjuk legyen 40 -es ossze szed egy fiatal naiv lanyt hamar ra kell jonnie a ferfinek hogy o meg gyerek hozza es nagyon masgeneracioba tartoznak, mas eletnezettel, hamar elkezdodnek a veszekedesek mivel az idosebb ferfi tudja hogy mar nem az alfa korban van igy van oka vetely tarsak miatt aggodnia akik meg a fiatalsagukat elik , a lany nem fogja elviselni a beteges feltekenykedeset es ilyenkor jon az amikor lany mar nem a ferfit fogja benne latni ha nem egy feltekeny oregedo apukat akire nincs szuksege mert 1 mar van belole otthon.
2018. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
A bátyám ezt csinàlja vagy 18 éve.elmegy visszamegy.Néha én is elmegyek,akkor nyel párat az asszony,mert az orrán jönne vissza.😁
2018. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, #4 válaszoló: Miből gondolod, hogy minden házas férfi jóval-sokkal fiatalabb nővel csalja a feleségét? Ezt valami tudományos kutatás alapján meghatározott publikációból szedted össze?
2018. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majdnem...

Az exférjem visszajött volna. Gyorsan rájött, hogy rossz cserét csinált az új nővel. Egy darabig könyörgött. De nekem már nem kellett. Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.

Úgyhogy újból gyorsan rájött, hogy a másik nő élete szerelme, és megmutatja, hogy milyen boldogok lesznek.

Aztán egy év múlva ment a következő nőhöz.

2018. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!