Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom egy másik férfiért de nagyon hianyzik az exem. Miert van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parommal 7 evig voltam, elsö szerelem volt. Nsgyon sok mindenen keresztul mentunk. Ö egyszer mar hagyott el egy masik nö miatt mert nem müködött a kapcsolat, de 1 ev utan megbanta es visszajött hozzam. Ezek utan en megbocsatottam, eltelt 5 ev es össze is költöztünk de sajnos nagyon csunyan beszeltünk egymassal mindig es nem tudtunk megegyezni. Ö anyuci pici fia volt mindig, nagyon önzö volt, anyagilag irigy, sajnalt dolgokat de ez csak akkor derült ki amikor összeköltöztünk. Ezenkivül nagyon sokat ivott es semmibe nem vont bele ami a közös jövöröl szolna (itt snyagi dolgokrol beszélek). szexelni sem akart mar, mindig könyörögnöm kellett. nsgyon sokaig sirtam ezek miatt. es most nemrég jött az eletembe egy ferfi akibe teljesen beleestem. eljartunk talalkozni es nem birtam ki mert annyira vonzodtam hozza hogy megcsaltam vele a pàrom. (nem feküdtünk le csak csok volt). nsgyon gyorsan eldöntöttem h ennek igy nincs ertelme h a paromat csalom egy masikkal akihez vonzodom es kezdek beleszeretni. igy a paromat megkertem költözzön el tölem, mert mar nem szeretem a sok ivas, csunya beszed miatt, es azt hogy nem tudok vele közös jövöt tervezni. elköltözött es tudta is hogy van valakim. siman kilepett az eletemböl. beteöjesedett a kapcsolatom a jelenlegi parommal, de most 3 honap utan nagyon hisnyzik az exem nekem. lehet talan csak a sok ev miatt, de nem tudom elfelejteni. a jelenlegi parom nagyon szerelmed belem, annyirs h barmit megadna ertem. mar olyanokat mond h ugy erzi ha a kapcsolatunk olysn szintre jut, akkor ö nem fog sokat varni a lánykéréssel, mert soha nem erzett igy még senki irant. en is nagyon szeretem öt, teljesen mas nö vagyok mellette mint az exemnél, mintha kicseréltek volna. de egyfolytaban az exem jar az eszembe h vajon hol ronthattuk

el hogy idaig fajult h màs ferfi irant kezdtem el erezni es hogy hogyan lehetett volna megjavitani. mindig leültem az exemmel beszelni de ö csak hajtotta hogy en hülyesegeket beszelek hagyjam mar beken. mint nö mellette nem tul sok törödest kaptam, es a bulik is fontosabbak voltak neki mint a csalad, stb. a pia pedig sokszor kivaltotta belole az allatot es sokszor durva is volt velem, 1-2szer meg is utott. nezegetem allandoan az adatlapjat facebookon. habar letorolt engem, nem telik el nap h ne nezzem meg. nagyon sokat gondolok ra, de en szeretem a jelenlegi párom ès felnézek rá amiatt amilyen. annyira odaado es kedves hogy a csillagokat lehozna nekem. en is nagyon szeretem. nekem még csak ez a masodik kapcsolatom, az exem az elso szerelmem volt. talan ez az ami miatt sokat gondolok még ra? ha. a párommal vagyok sosincs eszembe az ex, de ha elmegy dolgozni vagy valahol van, folyton agyalok es az ex gondolata nem

megy ki a fejemből. segitsetek mit tehetek?? ki volt mar ilyen helyzetbe?



2018. márc. 1. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a sok együtt eltöltőtt idő miatt érzed így és mert ő volt az első. Lépj túl rajta, zárd le és a jelenlegi kapcsolatodra fókuszálj.
2018. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te hülye vagy. A sok együtt töltött idő, mi? És pontosan mi a phasznak voltatok annyit együtt? Arra azért kíváncsi lennék, hogy milyen gondosan megtervezett kiválasztási folyamat eredményezte azt, hogy együtt legyetek.
2018. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Az a probléma, hogy egyik kapcsolatból ugrálsz a másikba. Nem szakítottál az exeddel időben, nem zártad le és nem dolgoztad fel. Ezeken az érzéseken úgy kellett volna átmenni, hogy egyedül vagy. És utána új kapcsolatot keresni, amikor látod, hogy mit hibáztál, hol rontottad el, és min kell változtatnod legközelebb.

Így, hogy már benne vagy új kapcsolatban, melle mész át ezen a változásokon. Aztán ráébredsz, hogy nem a mostani neked a megfelelő. Hiába tudod, min változtass, már menet közben nem fog sikerülni.

Ezért rövid életűek az ilyen kilépő kapcsolatok.

2018. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint az exemmel annyi évet? hát nagyon ragaszkodtam hozza es szerettem őt. én sosem voltam az a fajta nő aki kiprobal csak ugy ferfiakat. es soha nem is vonzodtam ennyi ev alatt mashoz. nagyon megromlott vele a kapcsolatom az elmult idoszakba hogy osszekoltoztunk. sokat veszekedtunk mert semmit nem segitett nemem itthon. mindent en csinaltam, ő meg kedvére tett azt amit akart. nagyon faraszto munkat vegeztem, de ő egy terhet se vett le a vallamrol. es a hetvegek csak abbol alltak hogy ivott, tök egyedül itthon. vagy ha otthon voltunk akkor a haverokkal, (mert kulfoldon elunk) de engem sosem vitt tarsasagba jo ideje, es a penzzel is ugy bant hogy fele fele. ő ilyen 2000 ftot is megfelezett. pl ha vett csokit vagy valamit azt mondta ne egyek belole mert azt maganak vette a sajat penzebol... ilyenek voltak.. ezert abrandultam ki. de valamiert megis szeretem még. nem akarok hulyenek tunni hogy most az egyitt toltott ido miatt, stb. de nekem tenyleg nem volt parkapcsolati tapasztalatom eddig, csak ő. egyebkent sokaig gyereket is akartam tole hatha az megjavitotta volna a kapcsolatot vagy osszecsiszolt volna de rajottem h nem tehetem ki a gyerekemet olyan szuloknek akik nem tisztelik egymast es a ferfi meg iszik. igy a vegen erezve a vesztét mar ő akart gyermeket, de mondtam hogy nem... és akkor lepett be csodaval hataros modon a jelenlegi párom.
2018. márc. 1. 08:13
 5/13 A kérdező kommentje:

na igen kedves harmadik, ez a baj, látod hogy nem is gyászoltam

meg az előzőt. csak tudod én annyira ragaszkodtam hozzá hogy amugy ki sem léptem volna a kapcsolatbol ha nem jön a jelenlegi párom. vagy lehet kilépek, de az nem most lett volna, hanem talan amikor lett volna egy gyerekunk... az a baj hogy ha belegondolok h az exemnek más nője lesz idővel, kicsit furcsan erzem

magam. nagyon elszomoritana... mert baratnoim szerint ez termeszetes erzes meg akkor is ha en szakitottam. facebookon is nezegetem sokat es neha ugy rairnék... valamilyen kontaktba keruljek vele. a furcsa h soha nem is harcolt azert h mukodjon, en tartottam fenn ezt a kapcsolatot... es siman kisetalt az eletembol, csak annyit mondott legyek boldog akkor...

2018. márc. 1. 08:21
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne gondolj az exedre ő màr a múlt. Csak azért gondolsz rá annyit mert az első volt.Szereted mi? Persze azt szereted benne hogy bánt meg zsugori?! Nem ezerszer jobb párod van most? Szeresd a mostani párodat és felejtsd el az exed. Ha eszedbe jut akkor is csinálj valami mást,vagy csak gondolj bele hogy esene a pàrodnak hogy az exedet nézegeted. És neked hogy esne ha ő más csajokat meg az exét nézegetné?
2018. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazad van.. hát ezt az oldalàt elfelejtettem leirni de a párom is miattam hagyta el a baratnőjét akivel 4 éve együtt volt. szoval igy jöttünk össze, hogy mindketten elszakadtunk az előzőtől... az ő exe nagyon idegbeteg, feltekeny nő volt, ellenőrizgette, stb... szoval ezt az oldalat nem irtam le de olyan erzesem van hogy ugy talaltunk egymasra, es az elet azert hozott össze minket mert hasonlo elvarasaink vannak, és nagyon hasonlitunk...
2018. márc. 1. 08:38
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Lépj túl az exeden,mert mégha ki is békültök hosszú távon amugy se lenne êrtelme.


Az első párkapcsolatom 5 èvig tartott,eggyütt vesztettük el.Szerinted akkor nálunk milyen nehèz volt az elszakadás?


Szereted a mostani párod? Jól èrzed magad vele? Vagy rá kène koncentrálnod,vagy hagyni Őt is,és egy kicsit egyedül lenni.

2018. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szeretem nagyon őt, mert olyan ember akire vágytam. de nem égek akkora tűzzel mint az elején amikor “csábitottuk, hóditottuk” egymast abban a par honapban. de nagyon szeretem. imadok hozza bujni, szeretem az illatát, biztonsagot nyujt ahogy megcsokol, hozzam ér. nekem erre volt szüksegem de megis sokszor azt erzem én nem érdemlem meg őt. mert tul jo ember!!! sajnos nagyon alacsony lett az önértékelésem azáltal hogy az előző kapcsolatomban nem kaptam meg a kellő figyelmet. szoktak mondani h egy kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret. az előzőben én voltam az aki beleadott többet, sőt mindent. ebbe a jelenlegibe meg a párom adja. nem tudom mi a jobb?! neki mernék gyereket szülni mert tudom hogy a hozaallasa miatt a gyereke lenne az első.
2018. márc. 1. 09:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 40+ évesen a munkám miatt vidékre költöztem, volt a szomszédomban egy aranyos néni. Olyan tipikus paraszti észjárással. Ő azt mondta az ilyenekre, hogy; Kell a jó? Nem kell. Kell a rossz? Ezerrel!
2018. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!