Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy döntöttem, hogy ma szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem, hogy ma szakítok a párommal, mert teljesen másképp gondolkodunk. Érdemes ezért eldobni egy kapcsolatot? 30/N

Figyelt kérdés
Én már elköteleződnék, ő pedig még élne és folyamatosan ebből vannak a konfliktusok. De folyton azon merengek, hogy mi van, ha megbánom azért, mert sosem fogok jobbat találni nála, mert vagy túl nagy igényeim vannak vagy azért, mert tökéletes ember nincs, minden párkapcsolatban megvannak a jó és rossz tulajdonságok. Ti mit gondoltok erről?
2018. márc. 1. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen azért már normális az elköteleződésen gondolkodni komolyabban! Ha az az indok, hogy "ő még élne", akkor engedném, hadd menjen! Élje magát, majd kiderül mire megy vele... Jobb, mint húzni még pár évig, aztán se házasság, se gyerek.
2018. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy amit leírtál az igaz.

Helyetted nem tudok dönteni. Az életben mindig lesznek olyan szituk, amiknek a végkimenetele majd később derül csak ki, de dönteni meg most kell... ettől szép az egész.

2018. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze az is benne van a pakliban, hogy nem találsz helyette mást. De még mindig nagyobb esélyed lehet, mint húzni az időt Isten tudja meddig! Lehet 5-10 év múlva is még "élni" akar...
2018. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló szituációba vagyok. Sajnos nem értünk szót, ha a jővővel kapcsolatban. Én ma teszek pontot a végére mert ennek semmi értelme... 31/N
2018. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már döntöttél, mi értelme kérdést írni róla?
2018. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mert egy nagyon picit bizonytalan vagyok és félek attól, hogy megbánom. De az a baj, hogy mindig megismétlődik ugyanaz a szituáció, veszekedés és ebbe én már belefáradtam.
2018. márc. 1. 15:34
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Döntöttél, nem? Mérlegelni a döntések előtt szokás, nem utánuk.
2018. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, sokszor van úgy hogy olyan dolog miatt szakítanak az emberek, ami mellett valójában tökéletesen élhető és jó lenne a kapcsolat. Csak annyira ráfeszül az adott problémára hogy végül a bolhából elefánt lesz.

És ez valóban csak utólag derül ki.

Amikor az ember már a 234-ik kapcsolatában is azt tapasztalja, hogy vannak hibák. Vannak eltérések. Senki nem tökéletes. Mindenkinek vannak hibái.

Ezt mindenki maga dönti el hogy hajlamos-e kompromisszumokat kötni, vagy mindenáron csak a 100% paradicsomi idilli állapottal elégszik meg. Amit -mondanom sem kell- soha nem fog megkapni.

Ha hajlamos kompromisszumokat kötni, akkor azok mire vonatkoznak, mi az amit még be tud vállalni.

Ezt is egyedül neked kell eldöntened. Mindenáron el akarsz már köteleződni, enélkül nem lehet jól működő a kapcsolat?

Illetve, meddig adsz magadnak, a párodnak, magatoknak erre türelmi időt. Nyilván bosszantó és elgondolkodtató ha a párod évek alatt semennyit nem változik ebben a témában, hallani sem akar gyerekről, házasságról, viszont a bulikák annál fontosabbak.

Én személy szerint, ha éveken keresztül nem tapasztalnék változást olyan dologban ami nekem nagyon de nagyon, elengedhetetlenül fontos, sarkalatos pont, akkor gondolkodnék csak el szakításon.

2018. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Figyi.Csinàld azt,hogy én elmegyek,teherbe ejtelek s azt mondod neki,hogy az övé.Nagyon szép lányaim vannak s okosak is.Szerinted?
2018. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"mert sosem fogok jobbat találni nála"


Nézd! Ha neked olyan elképzelésed van az életről, hogy TE már elköteleződnél, viszont ő nem, akkor ha találnál egy olyan férfit aki ugyanígy gondolkodna és más téren is összepasszolnátok, már >>>JOBB<<< lenne, nem? :)


Nem is kérdés! Ez nem olyan, hogy TE a jégtáncra kapcsolnál a televízión ő meg a jégkorongra a téli olimpián, azért ez sokkal komolyabb differencia, szerintem. :)


39F

2018. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!