Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem az exem? 22L

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt,de szakítottam vele ez idő alatt elég sokszor,de valahog mindig visszasírta magát. Egy hónapja végleg szakítottam vele,ám ezt nem birja felfogni. Tegnapelőtt írta,hogy nagyon szeret,szüksége van rám, kicsit megenyhültem,mert még mindig szeretem. (A LÉNYEG:)Beszélgettünk facebookon,mondta mennyire hiányzom, erre én megkérdeztem,hogy találkozzunk e, de egyértelműen azt mondta hogy nem,majd ujra előjött a bunkó énje,ami miatt (is) szakítottam vele.

Szeret még vgy ez csak megszokás? Miért nem tud velem normálisan beszélni? Ha megis szeret,akkor miért nem akar találkozni? Nem értem. megmondtam neki ha mégegyszer bunkó lesz,nem írok vissza, és erre ocsmányabbnál ocsmányabbakat irt. én ettől már kikészülök. Talán nem tűnik nagy problémának,de engem ez már nagyon megvisel,hogy így viselkedik velem annak ellenére,hogy elvileg szeret.



2018. márc. 3. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Még jó, hogy bunkó veled. Mi a fenét játszadozol vele? Térj már észhez!
2018. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudod a teljes sztorit :)
2018. márc. 3. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A válaszod is csak azt bizonyítja, hogy éretlen vagy egy párkapcsolatra. Ennyi!
2018. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Miért csinálja?

Ezért:


"kicsit megenyhültem"


Ha mindig megenyhülsz és hagyod magad hülyének nézni, akkor nem várhatod azt, hogy komolyan vegyen téged.

2018. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező!


Szakítottam a párommal aki sírt és könyörgött hogy próbáljuk meg megint annak ellenére hogy sokszor mondtam hogy probléma van és nem lett semmi.

Mondtam hogy kell egy kis idő, majd mondtam hogy jól van próbáljuk meg utoljára... erre jött a válasz: "azt se tudod mit akarsz".

2018. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
Idióták vagytok mindketten.
2018. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lelki serultek.. szak embert javaslok kulon kulon .. neki azert mert elvezi a lelki bantalmazast , neked meg azert mert a szenvedest - dramat akarod mundig megelni !
2018. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írod oda hogy 22L lazán hittem volna hogy max 13 vagy. Katasztrófa ezt az érzelmi analfabetizmust olvasni.
2018. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!