Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszabb ideje ellepte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje ellepte a gondolataimat, hogy el kell hagynom a párom. De mivel hosszú és komoly kapcsolat a miénk, nagyon nehezen megy. Ezért titeket, ismeretleneket kérdezlek: ilyen esetben erőt kell gyűjtenem és meg kell tennem?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb fájdalmam, hogy őszinte szeretetet érzek iránta, viszont szerelmet és vonzódást semmilyen téren nem.
2018. márc. 5. 06:40
 1/9 stewie200 válasza:
100%
Eloszor is uljetek le oszinten megbeszelni mindent, jojjetek ra mi az ami idevezetett. Sajnos mi sosem beszelgettunk, a parom tul makacsvolt , ezert eldobott szinte egyik naprol a masikra. Ti ne essetek bele ebbe.
2018. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció!
2018. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka, hogy ilyen gondolataid vannak? Kölcsönös elhidegülés? Konfliktusok? Veszekedések?


Mikor felismerted, hogy vonzódást sem érzel, tettél valamit, hogy esetlegesen megváltoztasd ezt?


Ugyanis vannak ám hullámvölgyek egy kapcsolatban, ekkor az ember elgondolkodik az életén és jöhetnek ilyen gondolatai.


Ha végleg menthetetlen, akkor ezzel az őszinte szeretettel engedd el őt.


Viszont én még tennék egy próbát és elbeszélgetnék vele az aggályaimról...hátha közös megoldást találhatnánk erre.

2018. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!


Szombaton megvolt az utolsó nagy beszélgetés úgy érzem.Ekkor azt kérte, hogy töltsün még együtt valamennyi időt, hogy hátha változik. Azt mondtam, hogy rendben, de érzem, hogy sokkal jobban megsebezném, ha ezek után is végül elköszönnék tőle. A problémák mindig ugyan azok, voltunk hullámvölgyben, olykor-olykor sikeresen kimásztunk belőle, de úgy érzem, hogy nem szeretném tovább folytatni. Mi minden problémánkról őszintén tudtunk beszélni, nem a rossz kommunikáció vagy annak hiánya vezetett ide. Már félbéve is próbáltam elválni, de akkor visszfordultam. Mindketten tudjuk, hogy mi gátolja a vonzalmam, próbáltunk rajta változtatni konkrétan az első hónaptól fogva, de ez nem olyan, amit egy 25 éves emberben meg lehet változtatni vagy korrigálni...sajos. Ezt tudja ő is.

2018. márc. 5. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha minden tőletek telhetőt megtettek ezért a kapcsolatért, akkor kár húzni az időt.

Főleg, ha a problémák ismertek, de megoldás nem születik...



A szakítást te már eldöntötted, csak félsz lépni.


Tisztességesen és szeretettel el kell válni egymástól...akármilyen nehéz.


Sok erőt Neked!

2018. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóban vagyok épp... Ez rettenetesen nehéz, én képtelen vagyok az elengedésre még, még próbálkozunk.
2018. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elengedés nagyon nehéz főleg ha már több êve vagytok együtt .Ez esetben igen meg kell tenned a lêpést .Nem működött akkor nem is fog .
2018. márc. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda baromság ez, hogy ha nem működött akkor nem is fog? Elég sokáig működött és most éppen nem működik. A fenti analógiát követve ha egyszer működött akkor örökké fog. Nem szabad eldobni azt aki szeret minket. Sajnos nem az van, hogy ha tovább lépünk akkor a következőnek meglesznek azok a jó tulajdonságai mint a korábbinak plusz még ami hiányzott az is meglesz. Sokan beleesnek abba, hogy hajtják a tökéletest közben már ott van a kezükben csak hajtja az egó, hogy hátha van jobb. Nem tudom milyen hosszú kapcsolatról beszélünk, de azt mindenképpen tartsd szem előtt, hogy lehet, hogy életed legjobb kapcsolatát dobod el. Valamint az 100 %, hogy a következő kapcsolat is idővel a szerelemből szeretetté szelídül. Ezzel nincsen semmi gond. Nem a szerelembe kell szerelmesnek lenni.
2019. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Ja, csak valakinek ez nem elég... Hogy nincs vonzalom, csak felebaráti szeretet. Ha nem is szerelemnek kell dúlnia a sírig, azért a vonzalom nem árt egy párkapcsolatban.


Nyilván ne dobjuk el egyből, de azért benne sem kell maradni évekig, vagy még tovább egy fosban, ha folyamatosan azt érezzük, hogy nekünk ez kevés..

2019. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!