Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehetném túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés

En szakitottam a baratommal 2 ev utan,mert eleg rosszul bant velem,soha nem becsult meg,nem bokolt. Elmult a szerelem reszemrol,de megis nagyon rossz nelkule,ugy meg nehezebb h ir, 2-3 naponta,egyszer azt h szeret es hianyzom neki,nem bir mas nore nezni,maskor azt hogy igy lesz a legjobb ,majd tiszteletlenné valik,nyersen es ocsmanyul fogalmaz. Letiltottam ma,mert ezt lattam a legjobb megoldasnak,mert ő nem kepes normalisan kommunikalni velem. Nehez tultennem magam,nagyon maganyosan erzem magam,mert nincsenek barataim,mindenkinek en vagyok a lelki szemetesladaja,de ez forditva mar nincs igy... Nektek hogy sikerult tultennetek magatokat ? Kerlek segitsetek.

22l



2018. márc. 7. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha te szakítottál, örülj neki és foglalkozz a dolgoddal.
2018. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

''Soha nem becsült meg, nem bókolt. ''


Erre gondolj mikor hiányozni kezd.

2018. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"mert eleg rosszul bant velem,soha nem becsult meg,nem bokolt"

nem bókolt, jujjjj!

2018. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Közhely, de az idő majd segít. Amúgy jól tetted, még éretlen volt egy komoly kapcsolatra!
2018. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondj le az adott másik illetőről, és akkor majd elmúlik. Bár ez csak tipp, még sosem szakítottam, és párkapcsolatom se volt.
2018. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szomorodjmeg válasza:
ha rossz nelkule akkor valami meg is csak van. biztos megbanta mar o is es ha adnal neki meg egy eselyt talan megbecsulne :) old meg mindkettotok szomorusagat meg mielott vegleg elveszitenetek egymast
2018. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Bigebaba" ó b+
2018. márc. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd talàlsz vkit aki 100%érettebb felfogàsú és àtfognak a dolgok értékelődni benned.
2018. márc. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan ferfia aki 10000 napon at naponta 100 xor megdicser teged.. jeszusom.
2018. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kimondta hogy ennyiszer meg kellene engem dicserni? Neha egy ket bok jol esik a nonek,nem kell ezt allandoan mondani. De tudod eleg megalazo,es eleg rossz erzes ha soha nem bokol egy nonek a parja,mert szeretne az ember tetszeni a parjanak.
2018. márc. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!