Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Önző dolog vagy nem, otthagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog vagy nem, otthagyni a társunkat valaki másért?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk az otthagyott fél szereti a társát, és nincs gond a kapcsolattal, de hirtelen a képbe kerül egy harmadik fél?


Meg úgy általában?


2018. márc. 8. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Van akinek van gerince es van akinek nincs....
2018. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Egy nagyon okos ember egyszer azt mondta h ha mindenki annyi energiat feccolne a meglevo kapcsolataba (csak uazokat a dolgokat) mint amennyit a szeretojebe, nem lenne ennyi valas.
2018. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a véleményekre. Szerintem is az egyébként.
2018. márc. 8. 17:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fair szerintem, hogy ezt folyton gerinchez kötik.


Az ember egy bonyolult lény, a kapcsolatok bonyolultak. Szerintem a kérdező nem elsősorban szeretőre gondol. De ha beindul a kémia, és szerelmes leszel, mert ez bizony sajnos nem egy megfogható dolog, egy eldöntendő kérdés, hogy az leszel-e, hanem egy biológiai-kémiai folyamat... akkor mit csinálsz? Úgyse fogsz annyi erőt beleadni a mostaniba, mert a másik felé fog húzni a szíved.

Vagy kihűlt a kapcsolat, és megszokásból együtt vannak, de jön a jobb, ezért mersz tovább lépni.

Persze van a szeretős változat, de egyszer, nézzük már a hétköznapibb dolgokat.


Igen, önző dolog, mert a saját jódat helyezed előtérbe, és ne azt, hogy a másiknak ne fájjon. De ha egy dologban, akkor legalább ebben döntsön az illető, akar-e önző lenni magáért, vagy inkább önfeláldozó az akármilyen éppen folyamatban lévő kapcsolatáért.

2018. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért gerinctelenség ez. Ha nem szeretőt tart hanem előtte szakít az miért baj? Akkor ennyi erővel mindenki gerinctelen mert kiszeret a párjából és talál mást. Nem tartom amúgy önző dolognak. Nem maradnék olyan emberrel akit nem szeretek. Hiába jó minden ha egyszer nem szeretem akkor nem. A szerelmet előbb vagy utóbb más fogja elnyerni hiába maradok a jelenlegi kapcsolarban. Úgy tisztességes ha elhagyom és nem csalom.
2018. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a gaz amikor valakit szeretnek es jo bannak vele , akkor is otthagyja a parat .. ilyenkor nincs mire fogni hogy kihult .. meg is mitol hult volna ki. Erdemes elgondolkodni az ilyeneken is. Van aki ujra vagyik vagy kivancsi , sokszor az uj kapcsolatok fel ev- evet mennek es vegul a holgy ra jon hogy meg a regi baratjat szereti , ra jon arra hogy az uj nem egyenlo a szerettel , az uj nem ismeri az igazi enjet , azt hogy mit szeret , mikor es hogyan kell vele banninha faradt -szomoru, mikeppen lehet megvigasztalni .. ezeket az uj mind nem tudja es ilyenkor kezd el hianyozni a regi feri a no eletbol. Ekkor van az amikor eletbe lep az onfelismeres es ranjon hogy sajat magat csapta , es elveszitette elete parjat.
2018. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, ha ugy erzed, a masikkal boldogabb lennel.
2018. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gaz amikor valakit szeretnek es jo bannak vele , akkor is otthagyja a parat ."


Ez edeskeves a boldogsaghoz, ha reszedrol mar elmultak az erzelmek. A fenti egy kapcsolat szukseges, de nem elegseges feltetele.

2018. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, szerintem ez sokkal, jobb, mint megcsalni és hülyíteni meg hazudni neki.

Előfordul, hogy úgy érzed jon valaki, aki jobb, és ha nem stabil a kapcsolatod, akkor vonzó lehet a másik gondolata, nyilván gerinc kérdése, ki hogy kezeli: kilép a kapcsolatból, mielőtt összejön a másikkal vagy nem. Nyilván opció az is h nem foglalkozok a harmadik féllel, de ha már ezen el kell gondolkodni, akkor a kapcsolat alapvetően nem elég harmonikus és megrendíthetetlen.

2018. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#4 gyönyörűen leírta. Igen, önző dolog, de ha elkezdesz beke szeretni más valakibe, akkor onnantól, ha akarsz sem tudsz már annyit beleadni a jelenlegi kaompcsolatodba, mint korábban. Már nem lesz olyan. És ezt a másik is érzi. Hiába folytod el és áldozod fel önmagad - az érzés az nem döntés.

Az más lapra tartozik, hogy ezt hogy intézed.

2018. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!