Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baratnom szakitott velem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom szakitott velem 2 honapja, azonban neki volt elottem egy exe akivel par heten belul osszejonnek, hogyan tudnek mindent elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tehat baratnom szakitott velem 2 honapja,azonban volt neki egy volt baratja akivel ujra osszefog jonni.A kapcsolatunk alatt mindig mondta hogy ennyire meg sosem szeretett senkit se mint engem es hogy a szex is sokkal jobb velem meg stb.Es ezt most hovarakjam hogy ilyen rovid idon belul mar kavanak es az exevel ... ez mi?Viszont nekem is volt egy exem akire rairtam,de csak beszelgettunk es ez ido alatt jol ereztem magam,mert jo volt hosszu ido utanbeszelni vele.De igazabol elmentem bulikba,haverokkal vagyok,de nem megy nem tudom elfelejteni mert sajnos szeretem es nagyon faj hogy az exevel lesz egyutt akit szidott vegig...Valaki valami jo tanacsot tudna adni?
2018. márc. 15. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia az is lehetett hogy még mindig őt szerette és amiatt jött össze veled mert el akarta felejteni az exét!De nem jött össze a felejtés!Attól hogy szidta neked is rá gondolt!

Nem tudom ez mennyire volt mindennapos téma nálatok!

De ha őt szereti és te csak pótlék voltál nem tudsz tenni semmit sem!őt nem magadat viszont tudod változtatni!Gyászold meg és fel a fejjel!:)

2018. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ezt nem hiszem mert tenyleg sok mindnet elturt nekem,megcsaltam alig foglalkoztam vele stb es velem maradt meg nem sokszor beszeltunk errol ,max 5-6szor es egyutt voltunk 15 honapot
2018. márc. 15. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

De ismerős :) bár az enyém egyszerre kavart az exével, és velem is, aztán eldöntötte hogy az exével marad, mert drága autója van (szülők pénzéből), meg nagyobb szájhős, én pedig szerény.

Persze egyikőnknek se mondta el, de én idő közben rájöttem, majd sokkal később el is mondta. Az ex csak sejtegetett valamit, de nem tudta az egészet. Aztán újra ex lett, mert újra dobta a lányt, ami érthető is, ha ennyire lehet bízni benne...

2018. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!