Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki elvált egy hosszú kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Aki elvált egy hosszú kapcsolat után, mi kellett ahhoz hogy rájöjjön, hogy ez már régóta nem müködik. Mennyi időt pocsékoltatok még el az életetekből?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én életem nem pocséklás. Ha valami mellett kitartok annak jó oka van. Ha meg végképp nem megy, akkor kidobom az ablakon:)
2018. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugy 6-7 evet sajnos
2018. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Inkább az érdekelne aki valami visszatartott h változtasson.Sokan várnak arra h változik e még a kapcsolat és nehezen látják be h mégsem
2018. márc. 23. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, látom hogy már kb a 4-5. kérdést teszed fel, gyakorlatilag pepitában ugyanarról: a férjed megcsalt gondolkodsz rajta, hogy kilépj-e, próbálod magad meggyőzetni arról, hogy maradj, vagy menj-e.

Elhiszem, hogy nehéz döntés, de szerintem te is tudod, hogy soha nem fogsz tudni többet megbizni a másikban és nem éri meg még éveket pocsékolni az életedből neked sem.

Egy életed van.

2018. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem csak érdekel kinek milyen tapasztalatai voltak,vannak.
2018. márc. 23. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Éveket, bár azért nem nevezném pocsékolásnak. Küzdöttem, próbáltam, reménykedtem. Nem jött be. De ha meg sem próbálom megmenteni a házasságomat, akkor most hogy néznék a gyerekem szemébe?
2018. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hét éves kapcsolat, ebből három év totálisan pocsékbament.

Már nagyon bánom.

Azóta új kapcsolatom van, és rendesen fáj, hogy anno élhettem volna így is, szeretve, tisztelve, de buta voltam, önbizalomhiányos, ezért megalkudtam és behódoltam. Már mindegy, azokat az éveket sosem kapom vissza.

2018. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ediggi válaszokat.
2018. márc. 24. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!