Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tenyleg nem tudom mar mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem tudom mar mi van velem. Mit csinaljak magammal?

Figyelt kérdés
Baratnom szakitott velem tobb mint 3 honapja,viszont szakitas utan beszelgettunk,talalkozgattunk,probaltuk ujrakezdeni.De nem jott ossze reszerol,mondta hogy nem szeret mar ugy es mar gondolom semmit nem erez,mert osszejott az exevel...Ez a legfajdalmasabb az egeszben...ugy megvaltozott ez a lany,ra se ismerek.De megfogadtam hogy nem erdekel,mert ez nagyon rosszul esett,hogy ilyen hamar ujra az exevel...Rengeteget buliztam,probaltam,probalom magam tultenni,lefoglalni magam,regi kepeket nezek haverokrol,vidam zeneket hallgatok.Amikor ezeket csinalom akkor meg ugy el is vagyok,de mai nap folyaman egyszeruen csak o jar a fejemben es nem tudom egyszeruen lekudeni es elfelejteni ezt az egeszet...azt semertm hogy egy visszahuzodo,szereny,aranyos lanybol aki mindig teljes szivbol szeretett es gondoskodott rolam,hogy tud most ilyen lenni?Tudom hogy rengetegszer megbantottam es nem szerettem ugy mint o engem,de ez most nagyon megvaltozott bennem es azt erzem hogy rajta kivul senki mas nincs.Es en ezt mar nem szeretnem ezt erezni,zudom hogy ennel sokkal nagyobb gondok is vannak az eletben,de ez most nagyon sziven utott.Valaki esetleg valami jo tanacs?
2018. márc. 24. 18:22
 1/8 Hans Pötterman ***** válasza:
Üdv a klubban! :/ tök hasonló cipőben járunk, csak én dupla annyi ideje mint te. Viszont most úgy néz ki, hogy újra szeretné kezdeni velem, de félek ,hogy pofára esés lenne ismét........nehéz ügy
2018. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Udv a clubban.1es mennyit voltatok egyutt?? Miert mentetek szet? Mennyit voltatok kulon? Ki kezdemenyezett?? Ossze jott az exevel?
2018. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem érte mi a gondod?

Nincs megtiltva senkinek sem, hogy szakítson a másikkal. A te esetedben még konstruktív törekvés is volt - az amúgy történelem folyamán sokszorosan bebizonyított bukásnak - az újrapróbálkozásnak.

Attól még lehet kedves és aranyos, hogy nem veled képzeli el a jövőjét.

2018. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Igen nincs megtiltva,csak valamilyen szinten faj es rosszul esik.De elfogadom hogy ez van,vagyis kenytelen leszek.Egyutt voltunk majdnem masfel evet es o vegig aranyos,kedves volt tenyleg egy alomno volt.Viszont 1 het alatt ugy megvaltozott,kb mint egy kutyaval ugy beszelt velem,ra se ismertem.Talan kozrejatszik az is,hogy mar nem szeretett,de igy nem lehet viselkedni szerintem egy emberrel akivel egyutt toltottetek ennyi idot.
2018. márc. 24. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor félreismerted.
2018. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az van hogy ő megvàltozott mert belefsradt az àllandó kedveskedésbe ez van ha az elejétől nem veszed komolyan a kapcsolatot .Fogadd el hogy ő màr màssal van én is követtem el hibàkat és jo tanulópénz volt .Igaz sokat szendvedtem de rsjöttem ez kellett hogy belàssam hogy vmit elrontottam.
2018. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös sztem itt nem erről van szó sztem.Ismertem olyan nőt akire simàn ràmondhattam hogy félre ismertem mivel ő neki semmi oka nem volt hogy ugy viselkedjen egy olyan férfival aki mindent megtett érte az elejétől kezdve .:D
2018. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírtam már ezen az oldalon, a kedveskedés az alakoskodás.
2018. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!