Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal ha annyira különböznétek, hogy tisztában vagytok azzal hogy nem akartok vele közös jövőt?

Figyelt kérdés
Együtt maradnátok addig amíg nem jön egy jobb? Vagy inkább nélküle folytatnátok? Úgy érzem nem akarok vele közös jövőt. Szeretem, de Mindenben különbözünk. 4éve leszünk együtt. 20/L

2018. márc. 27. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Azt hiszem, nekem nem lenne más választásom, próbálnék ezzel megbékélni. Bár a végén ő csalna meg, szóval vége lenne akkor.
2018. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ. Ha felnőttként megtudnánk beszélni, hogy együtt maradunk mondjuk suli végéig, mert mindkettőnknek megfelel a dolog, akkor simán.
2018. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Ugyanez a szitu.

Szeretem, de teljesen más életvitelt folytatunk. Megszakad a szívem, de így nincs értelme.

Hagyom, hogy meg találja az "igazit".

2018. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha annak az igénye sincs meg, hogy legalább megpróbáljátok összehangolni az eltérő jövőképeket, tulajdonságokat, akkor nem, nem maradnék.

Részben mi is ezért szakítottunk az előző párommal. Biztos lesz valaki, aki tolerálja őt, de az nem én leszek. Ettől nem leszek se jobb, se rosszabb ember, de nekem is vannak igényeim és nem szerettem volna mindig azokat a szőnyeg alá söpörni a családi béke kedvéért.

2018. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Nem vagyok kapcsolatfüggő - ahogyan szakítottam is, mikor rájöttem, nekünk nem lehet közös jövőnk, mert örök utolsó leszek anyuci-barátok után.
2018. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!