Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tud ilyen lenni? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud ilyen lenni? Lent

Figyelt kérdés
Van 1 lány ismerősöm, akinek már volt jó pár kapcsolata (23 éves). Volt köztük hosszabb-rövidebb. Volt 2 éves. 1 éves. Pár hónaposak. Volt akivel együtt lakott. Mindig a fiúk dobták. Aztán a lány mindig talál egy másikat szinte egyből. Kicsit siránkozik az előző miatt, de aztán jön is egy új neki. Ezt hogy csinálja ? Pl. Nekem, amikor véget ér a kapcsolatom kb. Fél évig senkire se tudok úgy nézni. De még utána se, csak már akkor találkoztatok legalább. És (látszólag) szerelmes is azokba, akikkel volt/van.

2018. ápr. 1. 14:43
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:
Vannak olyanok akinek szüksége van egy kapcsolatra, mivel anélkül nem érzik jól magukat, kell valaki aki mellettük van
2018. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Menekülök egy új kapcsolatba.. Könnyebb felejteni, mint a régire gondolni folyton.
2018. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs rendben lelkileg a lány?

Az is lehet, hogy még nem találta meg akit keres.

Nekem az a véleményem, hogy mindig kell annak időt szentelni, hogy feldolgozzuk a kapcsolat sikertelenségét, és levonjuk a tanúlságot

2018. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!