Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy tud ilyen lenni? Lent

Van 1 lány ismerősöm, akinek már volt jó pár kapcsolata (23 éves). Volt köztük hosszabb-rövidebb. Volt 2 éves. 1 éves. Pár hónaposak. Volt akivel együtt lakott. Mindig a fiúk dobták. Aztán a lány mindig talál egy másikat szinte egyből. Kicsit siránkozik az előző miatt, de aztán jön is egy új neki. Ezt hogy csinálja ? Pl. Nekem, amikor véget ér a kapcsolatom kb. Fél évig senkire se tudok úgy nézni. De még utána se, csak már akkor találkoztatok legalább. És (látszólag) szerelmes is azokba, akikkel volt/van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, élet, szex, kapcsolat, párkapcsolat, szakítás, csalódás, érzés, együtt

2018. ápr. 1. 14:43  Privát üzenet  

A válaszok
Mádár0218 nevű felhasználó válasza:

Vannak olyanok akinek szüksége van egy kapcsolatra, mivel anélkül nem érzik jól magukat, kell valaki aki mellettük van

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. ápr. 1. 14:54 Privát üzenet
Én is ilyen vagyok sajnos. Menekülök egy új kapcsolatba.. Könnyebb felejteni, mint a régire gondolni folyton.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. ápr. 1. 15:25 Privát üzenet

Lehet, hogy nincs rendben lelkileg a lány?

Az is lehet, hogy még nem találta meg akit keres.

Nekem az a véleményem, hogy mindig kell annak időt szentelni, hogy feldolgozzuk a kapcsolat sikertelenségét, és levonjuk a tanúlságot

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. ápr. 2. 12:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amikor le szoktátok cserélni a párotokat, már meg szokott lenni az új kiszemelt vagy még nem?
Enyire mért kell aljasnak lenni?
Hogy mondjam meg neki hogy már nem akarok vele lenni? Részletesebben lent!
Miért nem bírok jobban lenni? Tudna tanácsot adni valaki.
Mért nem birok tul lenni a volt barátnömön?
Mért kell ilyenek lenni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!