Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy felejtsem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felejtsem, meddig lesz meg mindennap a fejembe?

Figyelt kérdés
Baratnom 3 honapja szakitott velem.Majdnem masfel evet voltunk egyutt,az elso 7 honapunk tokeletes volt,nem is veszekedtunk,nagyon jol megvoltunk.Azonban 7 honap utan ereztem hogy valami nalam nem okes,nem nottem meg fel egy komolyabb kapcsolathoz es idot kertem tole.Eltelt akkor egy het es elmentunk setalni,o vegig sirt es en sajnaltam nagyon,mert ereztem valamit de nem azt amit az elejen az elso fel evben.Vegul lerendeztem magamban ezt az egeszet es mondtam neki hogy sajnalom,nem akartam fajdalmat okozni es ujra egyutt voltunk.Aztan teltek a honapok es ereztem hogy nem minden okes nalam,probaltam gyozkodni magam hogy jo lesz ,de mindig volt bennem egy ilyen fura erzes,sot neha azt kivantam hogy szakitson velem.Egyre tobb lett a veszekedes is.Teltek a honapok es o kert idot,de egy het ituan mar megint egyutt voltunk,de ugyanugy veszekedtunk,nem foglalkoztam vele ugy,elvezni akartam az eletet a haverokkal bulizni,hulyeskedni,baromkodni.Aztan 3 honapja szakitott velem,ott ereztem es lattam rajta hogy ez mar nem ilyen egy hetes valami lesz..es nem is az lett,akkor jottem ra hogy mennyire szeretem es hogy mennyire bantam az egeszet,ha lehetett volna sokkal tobbet foglalkoztam volna veke es minden szeretetemet ereztettem volna vele,de hat visszacsinalni nem tudom.1 honapja megszakitottunk vegleg minden kspcsolatot,azonban ami a legjobban faj,hogy 2 hete osszejott az exevel.Ezt egyszeruen nem tudom hova tenni.Hogyan felejthetnem az emlekeket meg ezt az egeszet? Mikor egyitt voltunk mindig mas kellett most miert van az hogy egy lany sincs aki tetszik csak o?
2018. ápr. 3. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez semmiről nem szól kb csak az egódról. ha újra visszakapnád, megint elbizonytalanodnál,és más kellene.

bosszant, hogy ki lettél dobva, na meg, hogy az exednek már van más.

2018. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barcsak en is ezt ereznem,de ezen en is gondolkoztam sokat.Es ha mar elgondolkozik az ember akkor ott nem minden tiszta.
2018. ápr. 3. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mit tegyél? szeresd annyira, hogy elengeded és a legjobbat akard neki: hogy megérdemeljen egy olyan valakit, aki nem bizonytalansággal fordul felé, hanem teljes szerelemmel.
2018. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj haver. Egyértelmű hogy már nem érezted jól magad a kapcsolatban, bármi is az oka. Szép közepes időt éltetek meg. Nem rövid idő, de van hosszabb is. De nem ez a lényeg. Ez már innen erőltetve van és amit erőltetni kell annak régen rossz. És jelenleg ő se vevő rá, rád, rátok. Elsősorban idő kell mindkettőtöknek.


Nem fog tetszeni amit mondok, de ha újra össze akarsz is vele jönni, annak részben az az útja hogy előtte kicsit el kell felejtened és egy 6-12 hónapig megtanulni újra függetlenként élni. Ha újra boldog leszel és normális és magad miatt és nem miatta, akkor látni fogja és akkor mondhatsz egy olyat hogy Szia, nagyon csinos vagy ma, jó rég beszéltünk , minden rendben veled? Mit szólnál a jövő héten egy kávéhoz vagy valami.


De ezt most FELEJTSD EL. Nem időszerű.


Első lépés:

[link]


Második lépés:

minden nap 10 oldalt olvass el ebből:

[link]


Harmadik lépés:

Kezdj egy új sportba. Nem buliba. Sportba! és ott szerezz új ismerősöket.


Negyedik lépés:

Ha az előző könyvet pipáltad, utána szerezd ezt be:

[link]


Ötödik lépés:

Foglalkozz az igazi barátaiddal. Kapcsolj ki. Gyűjts össze lovét és menj el welness masszázsra vagy valami. Jót tesz.


Hatodik lépés:

Adj magadnak időt.


Hetedik lépés:

Foglalkozz a külsőddel, vegyél új ruhákat stb


Nyolcadik lépés:

Ismerkedj új lányokkal. Hívd el őket valahova stb.


Kilencedik lépés:

Bulizz, ezen a ponton már készen állsz bulizni.


Tizedik lépés:

Keresd fel hogy elmond mit éreztél akkor és mit érzel most. Általában amikor már újra megszerezhetné valaki a régi szerelmét, addigra már nem kell neki.

2018. ápr. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 de egyutt van az exevel...
2018. ápr. 4. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Amiket leírtam, az minimum egy 6-8 hónapos meló. Félvévig felejtsd el. Kit érdekel kivel van? Szard már le. Nem teszel jót magadnak azzal hogy rá gondolsz. Magaddal baszol ki. Ameddig meg belül üres vagy addig csak leszívnád a csaj energiáit amire ő nem vevő. Mert amikor egy pasi rászoruló akkor pontosan ilyen. Nélküle nem tud élni és érvényesülni és ezt a gyengeséget hogy te nélküle nulla vagy ő ezt megérzi rajtad és szted ez vonzó?


Minél jobban fogsz próbálkozni annál jobban tol el. Engedd el. Azzal van akivel akar. Te a múltja vagy. Ennyi. Fogadd el. Sírd ki magad vagy csinálj bármit de fogadd el. Szerintem baromi jó dolgokat írtam neked és hasznos mind, ha nem kezdesz semmit a jó tanácsokkal az a te bajod.


A csajnak akkor fogsz újra kelleni amikor ő már nem kell neked és látja hogy éled a saját életed, dolgozol sportolsz nyaralsz akármi. Meg kell tanulnod újra önmagaddal élni nélküle. Sok sikert

2018. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van teljes mertekben,koszonom a jo tanacsokat! Igyekszem teljesiteni naprol napra.
2018. ápr. 4. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy èrezted te mèg èretlen vagy ebbe a pàrkaocsolatba akkor az úgy is van! A csajt mülönösen nem erdekelte a te őszinte beusmerèsed felé ezert cserélt le Egy olyan csaj aki valóba szeret tèged az segíti építeni veled a kapcsolatotokat nem pedig rombolni.

Nem làtok benned súlyos hibát hiszen megtetted azt ami másoknak kìnos! Az őszintesèg dijjazandó èrtékes embert takar! Fel a fejjel! Lesz csaj akinek ez tenyleg szàmít felismeri benned ezt a manapsàg ritka èrtèket.

(Cristian)

2018. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!