Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha azt mondja nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja nagyon nehéz lesz ezt jóvá tennem, akkor azt jelenti hogy ad esélyt rá?

Figyelt kérdés

Megcsaltam úgy egy éve, és most kiderült, miven facen írtunk néha. Nagyon nagyon bánom, és mindent megtennék hogy vele maradjak. Azt mondja úgy érzi ez nem fog menni, soha nem fog már hinni nekem sem pedig egyetlen nőnek sem. De azt is mondja hogy bizonyítanom kell, hogy nagyon sokat kell bizonyítanom, változtatnom. Ez akkor azt jelenti hogy mégis szeretne esélyt adni? Lehet gyerekes a kérdés, de teljesen kivagyok most.


(nem élünk együtt, amikor ez történt akkor még a kapcsolatunk sem ezen a szinten volt mint most. A legfőbb baj az, hogy beszéltem a másikkal.)



2018. ápr. 5. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:

"amikor ez történt akkor még a kapcsolatunk sem ezen a szinten volt mint most." - aha. Azóta a félreqrásnak és hazudozásnak köszönhetően "magasabb szintre lépett" a kapcsolatotok? :D


Hát, lehet, hogy visszafogad és megbocsát, lehet, hogy csak futtat veled pár kört, hogy teperjél és mutass bűnbánatot, mielőtt dobna. Neki sem lehet egyszerű feldolgozni egy megcsalást, lehet, hogy próbál majd megbocsátani, felejteni, de nem megy majd neki...

2018. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán, de ezt csak ő tudja... mindenesetre idővel kiderül, addig teperj, ha gondolod, de csak tiszta, őszinte szívvel.
2018. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy koppanás volt, de még naiv és próbál hinni neked. A képlet úgyis az lesz, hogy újra félrelépsz, ő pedig megtanulja, hogy nőnek sose higgyen kapcsolatban.
2018. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: valószínűleg igen, de ezt ő tudná megmondani.


Egy éve csaltad meg és most bánod (mert hogy kiderült)? Ha nem derül ki, akkor nem bánod?


Idézve tőled: "és mindent megtennék hogy vele maradjak".

Bár ez kicsit szőrszálhasogatásnak tűnik, de a kijelentésed saját önmagadra koncentrál. Hogy Te ne legyél egyedül.


Mi fáj jobban neked? Az, hogy kiderült és szégyent hoztál magadra vagy az, hogy ő csalódottan és rosszul érzi magát?

2018. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha nem derül ki akkor ha bánom is, közel nem ennyire.


A legjobban az fáj hogy fájdalmat okoztam neki, hogy összetörtem a szívét. A saját érzéseim lesz#rom, de őt nem akartam bántani. Tudom, miért nem gondolkoztam idejében... Most javult egyre érezhetőbben a kapcsolatunk, és emiatt egyre kevésbé is vágytam már a másikra. Már nem is akartam vele találkozni, mégha ez a chatelésünkből nem is tűnt ki.

2018. ápr. 5. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
" A legfőbb baj az, hogy beszéltem a másikkal." Na akkor mi is történt valojában? (A beszélgetés nem megcsalás!!!!)
2018. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A beszélgetés az kb kimerítette a megcsalás fogalmát... Fizikailag "csak" nyáron voltunk együtt (igen, le is feküdtünk), azóta meg párszor chaten írogattunk erotikusan is.

Ez volt a baj. Na meg hogy valamiért nem tudtam kitörölni...

2018. ápr. 5. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyk-n a legundorítóbb dolognak tartom, amikor valaki kiír egy megcsalós kérdést, majd eljátssza a hattyú halálát... Úgy, hogy mielőtt kiderült a dolog, teljes mértékben tojt a másik fejére.
2018. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És még engem ribizlisztrk le, mert sok pasim volt.

Se nem csaltam, se nem liánoztam soha.

Komolyan, hölgyekurak, ilyen nehéz a fehérneműben tartani a nemiszerveket, miközben mással randizunk, esetleg párkapcsolatot alakítunk ki?

(Akinek nem inge, húzza fel gatyának! :D)

2018. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!