Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszerűen nem visz rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy szakítsak. De miért nem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok olyan, aki könnyen felad bármit is, a kapcsolataimra sem ez jellemző.

Viszont eljutottam egy olyan szintre, hogy úgy érzem, innen nincs tovább. Én mindent megtettem, amit tudtam, Ő az, aki nem tud rám lassan 3 hete 10 percet szánni, hogy alkalmunk legyen megbeszélni a problémákat. A legutóbbi üzenetemet is csak látta, de 3 napja nem írt rá semmit. Én könyörögni nem fogok, elegem van és úgy érzem, hogy az egyetlen megoldás a szakítás, mert ő nyilván nem akar tenni semmit, én meg nem tudok már mit tenni, mert ő látható módon lesz@rja.


De a remény ott van bennem és félek, hogy valamit elmulasztok azzal, ha most szakítok, vagy rosszul döntök.

Ezt hogyan lehet lekűzdeni, vagy elhesegetni ezt a gondolatot?


Ideges, feszült és szomorú vagyok 3 hete, úgyhogy valamit lépnem kell, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek.


2018. ápr. 6. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
hát ne igazán érdekelheted, ha három hete nem szánt rád időt, és 3 napja válaszra sem méltat. nem nagyon van itt már kérdés szerintem.
2018. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy érzed, hogy már mindnet megtettél, akkor szakíts vele. Egy pofon talán megváltoztatja a viselkedését, ha nem akkor ez úgyis véget ért volna előbb-utóbb.
2018. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő már szakított, jó reggelt.
2018. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Őt ez a "kapcsolat" nem érdekli. Gyakorlatilag már szinte nincs is semmi kontakt köztetek. Akkor hol van itt a kapcsolódás, kapcsolódási pontok? A párKAPCSOLAT kapcsolat nélkül hát az úgy elég fura. Szóval szerintem nyugodtan szánd el magad erre a lépésre. Nekem egyszer egy totál más szituációban, de mikor a lelkierőt említettem, azt mondták, hogy elszántság kérdése. Ez a "kapcsolat" már nem ad neked, meg neki se semmit; talán neki nincs is szüksége társra; csak "tök jó, hogy meghódított, és nincsen már egyedül"; de amúgy ennyire kellettél neki talán, hogy ezt mondhassa, hogy már kapcsolatban van. Keressetek olyat akivel összeilletek, add meg magadnak a boldogságra az esélyt, mert megérdemled; ő meg valszeg a füle botját sem mozgatja teérted, meg két fűszálat nem tesz keresztbe, szóval ergó nem érdekled. Keress olyat, akivel kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt, nem pedig csak te próbálsz felélesztgetni egy kapcsolatot.
2018. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, mibol gondoltad, hogy ti meg kapcsolatban vagytok.
2018. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ennek hosszú előzménye van, viszont én azért nevezem ezt még kapcsolatnak, mert számomra az a normális és korrekt dolog, ha szakít velem, ha már nem akar tőlem semmit. Számomra a kapcsolat vége a szakítás, és nem az, hogy nem írok a másiknak napokig.
2018. ápr. 6. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Te is kimondhatod, hogy vége, ha már úgy érzed, mindent megtettél és semmi. Mindenkinek jár a boldogság. Nem vagy köteles az egész életedet így leélni.


Hány évesek vagytok? Mi az, ami miatt ennyire elfoglalt?

2018. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De mint látod, számára nem, tehát még egy ok, hogy ne alázd magadat tovább azzal, hogy próbálkozol normálisan lezárni, miközben ő szóra sem méltat. Persze, magyarázahatod magadnak, hogy "jaj ennek előzménye van", de bocs... nem. Annak nincs elfogadható előzménye, ha valaki semmibe néz, és annál az embernél nem is kell teperni meg gondolkozni az általad normálisnak vélt lezáráson.
2018. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, belátom.


Hogy miért ennyire elfoglalt, mi a baja, azt kéne megbeszélni valójában. De nem hajlandó rá, vagyis én nem azt veszem észre. Így viszont egyáltalán nem érzem fontosnak magam az ő életében, hiszen 3 hét alatt 10 perc az életéből nem nagy dolog és ha nem is mondja el, legalább érezteti, hogy gondol rám. De nem így történik. És elegem van abból, hogy ennyire semmibe vagyon véve.

Eddig játszottam a kis naiv csajt, kerestem számára a kifogásokat, mentségeket. De belátom, hogy ez már nem normális viselkedés részéről.


És bár nem ez látszik a történetből, de én 21 éves vagyok, ő meg 26.

2018. ápr. 6. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt már úgy tűnik, szakításra sincs szükség. Én már egyszerűen elpárolognék mellőle csak. Úgyse venné észre; annyira nem érdekled.
2018. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!