Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert hianyzik meg mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hianyzik meg mindig a volt baratom?

Figyelt kérdés

Mar több mint fel éve szakitottunk, mar nem is tudom a hónapot se, megis hianyzik. Ugy egy ket hónapja eléggé sikerült rendbe szednem magam, sokat jarkaltam el bulizni, meg egy nagyon szimpatikus sraccal is megismerkedtem, nem hiányzott a volt baratom, néha mar eszembe se jutott es most valamiert megint előjött. A másik sraccal sajnos nem lett semmi, de nem lenne a világ vege, viszont megint elkezdett sokszor eszembe jutni a volt baratom. Nagyon hianyzik, egyszerűen nem tudom mar mit csinaljak. Nem volt hosszú kapcsolat, csupán fel év, a szakítás oka pedig annyi volt részéről, hogy nem szerelmes. Sokszor gondolok ra, hogy rairok, felkeresem, de emlekszem anno mikor együtt voltunk mondta néha, hogy az egyik volt barátnője meg mindig irogat neki es ez milyen gaz... úgyhogy nem szeretnek en is ilyen lenni, viszont valamiert ugy erzem sikerülne ha felkeresnem. De fogalmam sincs. Az is eszembe jutott, hogy majd valahogy ‘direkt veletlenul’ osszefutok vele egy szórakozóhelyen, hatha ha talalkoznank es beszélnénk segítene. De fogalmam sincs mit tegyek, ugy erzem sose leszek ezen tul... Pedig tényleg lefoglalom magam, sportolok, tanulok, bulizom, ismerkedem. Valami tanács? :( ujra a sírás kerülget egesz nap...

20/L



2018. ápr. 16. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
:(
2018. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" direkt véletlenül" találkozz vele, beszélgessetek, ha sikerül, lehet hogy kimozdít, bármilyen irányba és az mindenképpen jobb lesz. ..
2018. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ második! Megpróbálom majd, bár azert nehéz, mert tudom hol szokott bulizni, de azt nem hogy mikor. O hétvégén szokott míg en hétköznap, mert hétvégén hazautazom, de mindenképp meg probalkozom vele. Rairni nem mernek azert... De osszefutni jo lenne legalább kiderülne, hogy viszonyul hozzam kotetlenebb környezetbe, es talán meg beszelhetnek vele ahol elmondhatna, hogy van vagy nincs esélyem mar egyáltalán...
2018. ápr. 16. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld meg el felejteni.és ne vedd fel vele a kapcsolatot hogy rá irsz meg stb.mert õ nem szerelmes és ennek semmi értelme.
2018. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!