Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan tudnék túllépni ha egy munkahelyen dolgozunk?

Már 2 hónapja vége egy 3 éves kapcsolatnak. Pechemre egy helyen melózunk, és megint rám tört, hogy soha nem leszek túl rajta. Akárhányszor elhatároztam magam, ideig óráig ment, de meglátom vagy hallok róla, és kész. Föleg ha látom más növel haverkodni.

Kezdek beletörödni, hogy képtelen vagyok túl lépni rajta.

Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. ápr. 20. 17:02  Privát üzenet  

A válaszok
Keress mást.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. ápr. 20. 17:07 Privát üzenet
Válts munkahelyet. Amúgy meg házi nyúlra nem lövünk, nem véletlenül.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. ápr. 20. 17:24 Privát üzenet
Keress mást

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. ápr. 20. 17:25 Privát üzenet
Feküdj le a főnökkel.

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. ápr. 20. 17:26 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

"Válts munkahelyet. Amúgy meg házi nyúlra nem lövünk, nem véletlenül."

Ezt a baromságot! Én is egy helyen dolgozom az exemmel, nemrég lett vége, minden órában látom és pont hidegen hagy a k.cs.g k.rv.ja!

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. ápr. 20. 22:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki volt hasonló helyzetben? Két év után szakítottam a nős családos szeretőmmel. Nem akarok teljesen tönkre menni testileg lelkileg. Egy munkahelyen dolgozunk.
Hogyan lépjek ki egy szeretői viszonyból? Két és fél éve tart, volt lebukás, ő asszonnyal maradt, de közben a mi viszonyunk se szűnt meg. Egy munkahelyen dolgozunk, de nagyon...
Családunk közeli barátjaként nagyon régóta ismerek egy férfit. Kb.17 éve. Egy pár hónapja megváltozott bennem valami, de nem tudom pontosan mit érzek. Állandóan rá gondolok, egy...
Nektek is volt már olyan párkapcsolatotok, hogy a párotok a nap 24 órájában veletek akar lenni és nektek ez már sok volt? Ráadásul még munkahelyen is egy helyen dolgozunk.
Beleszerettem egy szélhámosba, hogyan tudnám elfelejteni és továbblépni rajta, ha egy munkahelyen dolgozunk?
Mit tegyek ha egy orvosnak tetszem de közben egy munkahelyen és egy légtérben dolgozunk miközben a felesége is azon az egy munkahelyen van velünk? De én takarítónő vagyok

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!