Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ciki emiatt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki emiatt szakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy párkapcsolatom 2 és fél éve. Az elején minden jól ment, mostanába viszont van egy dolog ami miatt úgy érzem nem tudok mindent beleadni a kapcsolatba és totál lerombolja az önbizalmam. Kifogtam egy lányt, aki csak félig magyar és gondolom a neveltetés vagy származás vagy akármi miatt nem szeretne a házasság előtt lefeküdni. Ez nemrég derült ki, nekem eszembe se jutott, csak vártam. Én nem vagyok vallásos meg semmi ilyesmi, számomra ez a kapcsolat része. Lehet én vagyok a hülye, de nekem ez olyan mintha nem engedne közel magához. Én inkább élvezném az életem ameddig lehet, semmi kedvem fiatalon megházasodni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Kicsit átverve is érzem magam, az elején semmi erre utaló jelet nem adott, szerintem ez nem korrekt ha 2 év után derül ki. Egyidősek vagyunk. Előre is köszi a válaszokat. 22F



2018. ápr. 20. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szakítanék, mert baromság házasság utánig halogatni az első szexet... Az jó esetben egy kapcsolat alapja.
2018. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Tessék lányok...(minden férfi csak a szexre hajt)
2018. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én is így gondolkodom.

Az kimaradt, hogy petting az van, viszont ő nem hajlandó levetni a még nadrágját sem. Tudom, hogy sokszor nem egyszerű egy “kezdő” de lánnyal, de azért már kicsot sok szerintem.

2018. ápr. 20. 19:39
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a hülye, hogy két éve vársz rá. Jó, néhány hétig lehet szégyellősködni, de ha utána még mindig nincs semmi, ott kell hagyni.
2018. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Milyen származású?
2018. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Félig arab, de itt született meg nőtt fel, nem értem miért olyan fontos ez neki.
2018. ápr. 20. 19:49
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki, teljesen erthető. Nem tartom okos dolognak hâzasságig várni a szexszel. Az meg, hogy 2 év után közli ezt, jogosan erzed magad atverve.
2018. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha félig arab akkor megértem.
2018. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Egyik csoporttársam története: évekig járt a lánnyal, majd eljegyezte, ekkortól megcsókolhatta a menyasszonyát az apósa engedélyével. Közbe ingyen melózott hétvégenként az apósnál a vége az lett, hogy a csaj egy üzleti úton lefeküdt egy munkatársával egy borozgatós este után... A srác azóta se tudta feldolgozni. Bár ők 4-5 évvel idősebbek mint te.

Szerintem élj egy kicsit. Férfiként ráérsz házasodni később is.

2018. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Jah, hogy arab. A vegyes házasságok ritkán kecsegtetnek túl sok jóval. Én elengedném.
2018. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!