Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolom azt, hogy csak szexre kellettem volna neki?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal az egyetemről, egyszer randiztunk, aztán pár nappal később volt egy buli, ahol ittunk, a buli után együtt mentünk haza és szexelni akart, de mondtam, hogy én még várni szeretnék és szűz vagyok. Azt mondta oké, de ő azt szeretné, ha egy pár lennénk, igent mondtam neki, nem voltam szerelmes, de úgy gondoltam lehet ebből valami. Utána találkozgattunk stb...aztán 2 hét múlva együtt filmeztünk nálam a film vége után teljesen váratlanul betoppant pár barátunk a koliból, hogy buli van és menjünk, úgyhogy csatlakoztunk, sajnos nagyon sokat ittunk és a buli után majdnem lefeküdtünk, de úgy bánt velem, mint egy darab hússal (legalább is én úgy éreztem) és annyira fájt, amikor ujjazott, hogy abba hagytuk. Reggel kék foltokkal ébredtem (nem keveséssel). Ezek után még takálkozuunk kb. 3x, majd bejelentette, hogy szakítani akar, azt mondta már régóta gondolkozik ezen. Megfordult a fejemben, hogy csak arra kellettem.

2018. ápr. 24. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, csak arra kellettél volna.


Kérdés: a kék zöld foltos ébredés után miért is találkoztál még vele a továbbiakban?

2018. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Most lehet, h megint csontig le leszek pontozva, de én másképp látom. Belementél egy kapcsolatba úgy, h komolyan nem vonzódtál a sráchoz. Az intimitás, ami alap nem működött köztetek (csak nagyon részegen ill. azt érezted, h egy darab fa vagy), amit a srác is érzékelt. Mire vártál, csodára, hogy jól-jól megismered, aztán vonzónak fogod találni a srácot szöröstül-bőröstül? Ezt a srác hamarabb tudomásul vette, h ez nem múködik, ennél azért több kell egy kapcsolathoz.

Most pontozhattok.

2018. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem annyi, hogy tapasztalatlan vagy, neki meg nem volt türelme várni rád. Mindketten jobban jártatok így valószínűleg.
2018. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Miért, milyen bánásmódot vártál egy félrészeg, kanos sráctól, de komolyan?

Te magad sem tudod mit akarsz csak tengődsz össze-vissza. Bulizni meg inni van eszed, de a szüzességedre úgy tekintesz mint salamon kincsére. Ha annyira szexre ment volna ki az egész akkor már a filmezés elején rád mászik.

Az is fura, hogy ennyire jól emlékszel a részletekre, de a kék foltjaid keletkezésére már nem. Ám jól jön az ilyen duma ezen az oldalon, alaposan felkorbácsolja a kedélyeket, hogy egy iszákos, agresszív, erőszaktevő megrontotta ártatlan lelked az ujjával.

2018. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Elozo te nem vagy 100-as.
2018. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Köszönöm az észrevételt. Jól látod, csak 49-es vagyok.
2018. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Hihetetlen, hogy ezeket a kamu sz-rokat még valaki beveszi. :D

Legyen neked gyereknap, kérdező: nagyon jól látod, jár a nyalóka!

2018. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez melyik egyetem?:)
2018. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ELTE
2018. ápr. 24. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
3%

Pedig oda elvileg okos emberek járnak.

Azért nyugtass meg, hogy valamennyivel többet tanultok mint amennyit isztok mert eddig inkább tűnik alkeszképzőnek és bennem még vannak olyan álomképek, hogy lesz nyugdíjam.

2018. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!