Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt aki adott esélyt exének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki adott esélyt exének szakítás után?

Figyelt kérdés

Egy vita miatt szakítottunk....

Most újra beszélgetünk. De egyelőre nem tudom mi tevő legyek.



2018. ápr. 25. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Zárd le a fenébe szerintem. Exel nem jó kezdeni, egy idő után ugyanaz lesz a probléma, keress mást.
2018. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

#1 Mással pedig más lesz a probléma...


Kérdező, mérlegelj.

2018. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Kétszer adtam esélyt a szakítás után egy kapcsolatban.

Nagyon eltúlzott dolgokat, többször hazudott ezért szakítottam vele.

Mindkétszer visszatérő probléma volt, végül végleg szétmentünk.

(kár, mert fantasztikusan jó volt vele a szex)

2018. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj, hogy a környezetem is már azt súlykolja belém, hogy ne adjak esélyt ennek a dolognak. Senki nem támogat ebben. Viszont szeretem, ő is azt mondja szeret.

Pár napja lett vége, össze vesztünk, és megbeszéltük legyen vége, mert nem tudunk kompromisszumot kötni, de olyan butaság miatt, hogy mikor menjünk edzeni. Ez a vita fajult el. Múlt héten mindketten fáradtak voltunk, túlóra túlóra hátán nálam, ő elveszítette a munkáját. Mindketten feszültek voltunk.

A barátok, a családom mindenki a kapcsolat ellen van.

2018. ápr. 25. 10:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy nem konkrétan exemet nem kedvelik. Sajnos ő mentális problémákkal küzd.
2018. ápr. 25. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Nem a barátok és nem is a családod éli ezt a kapcsolatot. A döntés kizárólag a tiéd, illetve a tiétek.
2018. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt ( régen, az első exemnél), de nem jött be, rájöttem, hogy nincs meg a bizalom... azóta kínosan ügyelek arra, hogy jól megfontolt szakítás után még véletlenül se ismétlődjön meg ilyen.
2018. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos volt.
2018. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm, vagy nyolcszor biztosan szakítottak, majd újabb esély, meg még egy.

Kívülről nézve iszonyúan szánalmasak voltak, két kapcsolatfüggő majom, akik 95% bántják egymást, 5% boldogok.

2018. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!