Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom 23L közölte nem bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 23L közölte nem bírja ezt 2 hete nem figyeltem rá. Elézést kértem stb. De hát aztán szakitott de végül kiderült van valakije és azóta tök más és hát nem olyan mint volt régen. És most is mással van aki eléggé furcsa alak. Átmeneti korszak?

Figyelt kérdés
Szülei se értik mi a gondja és haragszanak is rá szeretnék ha ujra együtt lennénk tudják minden ok volt és valamiért be zizzent az agya és csak a kocsi szerintem
2018. ápr. 27. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Mi ebben olyan meglepő?

Abszolút tipikus női viselkedés. Megcsal, párhuzamos viszonyt folytat majd próbál téged beállítani hibásnak.

2 hétig nem figyeltél rá és ez már akkora trauma volt, hogy szakított, sima kamu és utólagos belemagyarázás. Talán tejbegríz, hogy nonstop figyelni kell?

Hidd el, nem fogsz olyan nővel találkozni soha aki azt mondja "hibáztam". Csak miután már megkavarta a szart.

2018. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Tanulj meg legalább egy nyelvet, ha már a magyar nem megy - úgy könnyebb kommunikálni.


Tudod, ha lenne egy minimális agyad, nem a kocsit választanák a nők inkább. ;)

2018. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Höhö tejbegríz
2018. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hogy kivel van, nem a szülei gondja baja. Eleve ha mással van,mi a francot foglalkozol vele?

23 éves felnőtt emer,nem tartozik a szüleinek magyarázattal h mással van, vagy veled. Ne más akarja élni az életét.

Viszont javaslom ha máskorfelteszel egy kérdést, helyesen tedd és értelmesebben.

Mert értelmetlen vagy,nm hiába szakitott

2018. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"és csak a kocsi szerintem" - te érted is, amit idehánysz? :D
2018. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hülye azért nem vagyok,szóban könnyebb lenne ezt elmondani. Lényegében az van ok megcsalt. Utána békülni akart találkoztunk is stb sirdogált stb.. majd egyszer csak be került egy társaságba és onnan jött össze valakivel kb ismerem látásból. Csak a helyzetet nem értettem hogy hirtelen ingázik így úgy. De azért nem kell hülyézgetni csak normális választ szerettem volna olvasni nem egyből puffogni.
2018. ápr. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!