Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok ajánlani nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani nagyon jó pszichológust? Szakítást feldolgozni, önbizalmat lelni, visszatalálni önmagamhoz és túllépni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan pszichológus érdekelne, aki nektek már segített ebben a témakörben, és azóta lényegesen jobban vagytok / több az önbizalmatok / lezárást kaptatok.


Látom már a saját hiábaimat (velem szakítottak), akarok is tenni ellenük, illetve látom az exem hibáit is. Az eszem tudja, hogy hosszútávon nekem se tett volna jót a kapcsolatunk, azonban az előzmény nélküli szakítás, ahol a fejemre olvasta az összes bántalmát és már véget is vetett mindennek (ergo lehetőségem se volt, hogy helyrehozzak bármit), nagyon megviselt.

Én még mindig szeretem, életem legszebb időszakát köszönhetem neki, de ő mégis elengedett. Mondhatni harc nélkül.

Kerülte a konfliktust, nem mondta el, ha valami zavarta. Elmondása szerint azért mert "óvni akart engem".

Egyszerűen nem értem az egészet, és talán ez fáj a legjobban, talán ezért vagyok képtelen feldolgozni és elkezdeni az elengedés fázisát. Pedig szeretném. Azóta mindennap edzem (előtte hetente 4x tettem) és amikor csak tudom elfoglalom magam, mégis vannak nagyon rossz óráim.

Számára én vagyok álmai nője, mégsem voltam elég. Rengeteget dicsért, nagyon szeret(ett), mégis a szakítást választotta. Én is megtettem mindent, és mindig kimutattam, hogy szeretem, támogatom, bízom benne.


Szeretném lezárni. Szeretném elengedni. Szeretnék tovább lépni. Szeretnék egy olyan önbizalmat felépíteni, amiben nem ingat meg egy ilyen szakítás sem, amiben ha hirtelen eltűnik a hátam mögül a támasz, ugyanúgy elhiszem magamról, hogy csodálatos vagyok, hogy óriási szívem van és hogy nagyon tudok szeretni.


Privátban is írhattok, mindenképp szeretnék nevet, telefonszám és email cím elérhetőségeket kapni, ha van kedvetek akkor a háttér sztori is érdekel. Ti milyen problémával fordultatok hozzá, hogyan es mennyiben segített?


Nagyon szépen köszönök minden választ!

23/N

2,5 éves kapcsolat

2 hete történt a szakítás, azóta megszűntettem minden kommunikációt



2018. ápr. 28. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy "nagyon jó pszichológus".



Az egy bizalmi kapcsolaton alapul, mindenkinek kicsit más a stílusa, mások a módszerei, attól, hogy XY jól tudott együtt dolgozni egy pszichológussal nem jelenti azt, hogy te is pont neki fogsz tudni megnyílni, hogy te is együtt fogsz tudni dolgozni vele.

2018. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abból indulsz ki, hogy itt mindenki budapesti, vagy miért nem írsz várost? :)
2018. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Igen ezzel tisztában vagyok, de mégis hol keressem ha nem az interneten? Nem a pszichologus fog megkeresni engem, hanem nekem kell rátalálnom. Egyelőre nem látok jobb megoldást.

2018. ápr. 28. 14:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat ez kimaradt, nem gondoltam rá.

Budapest igen

2018. ápr. 28. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A texasi Kárácsá alkalmas erre.
2018. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírások alapján ez egy tökéletes kapcsolat volt. Ha nem tép fel sebeket, elmondhatnád miket olvasott a fejedre, amit problémának ítélt. Mondod konfliktus kerülő. Soha semmit nem mondott, hogy tetszik/nem tetszik, tegyél/ne tegyél a kedvéért? Soha semmit nem kért tőled? Vigyorgott és "tűrt" két évig? Ha igen, akkor nem a te hibád, nem kéne, hogy szar embernek tartsd magad.

31/f

2018. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kedves kérdezőnek, aki a saját nevét sem meri a privát üzenetében vállalni, és miután kiszedte a számára fontos információt, és szakember elérhetőségét, köszönetet sem jelezve hallgat! Azt gondolom, hogy nem volt korrekt dolog, és nem hiteles. Az is lehet, hogy a sztorija kamu, és egyszerűen valakit keres magának.
2018. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!