Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerettem egyaltalan? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem egyaltalan? Vagy mert erzem most ezt?

Figyelt kérdés

Szakitottunk a parommal, mar nem most tortent.

Olyan dolog miatt, amiert melysegesen meggyuloltem. Az elso honapokban nagyon rosszul voltam, annyira hianyzott.

De a kulonlet es a gyulolet elnyomta bennem a szeretet/ szerelem erzeset, en legalabb is igy erzem. Elotte felhotlen volt a kapcsolatunk, rettento boldog voltam melette, ugy ereztem, o nekem az igazi.

Mara mar egy cseppet se hianyzik, nem akarom latni, beszelni vele. Mondjuk nem is tartjuk a kapcsolatot ..

Lehetseges egy eros indok miatt igy kiabrandulni valakibol?

Evekig voltunk egyutt, fiatalon jottunk ossze, a tapasztalatlansag lett a vegzetunk.

22L



2018. ápr. 28. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy picit már idős vagy ezekhez a problémákhoz, nyilván fiatalon másképp látja az ember a dolgokat.


Fitalon kellett volna gondolkodni, nem idősen.

2018. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Igen szeretted akkor. Kiábrándultál belőle, mert csalódtál benne, ezért már nem szereted. Mit ittál te leány?

31/f

2018. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nosztalgia koktelt. :D

Azon gondolkodtam, hogy lehetseges par honap alatt kiszeretni valakibol, akit elotte halalosan imadtal..

2018. ápr. 28. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen nagyon is lehetséges egy indok miatt kiábrándulni valakiből.


Ez nálam is így volt csak 29 évesen egy nő miatt, 18 hónapig maga volt az álom, nem hittem, hogy ilyen nőt találok egyszer, szóval ahogy mindenki ahogy ilyenkor mondja, tökéletes volt minden.


De beba**szott a villám, és az első pár hét nehéz volt de........iszonyítosan meggyűlöltem én is, és igen ez a harag és gyűlölet felülírta az elmúlt 18 gyönyörű hónapot és szeretetet.

2018. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges...én 8 évig voltam együtt valakivel, akit télleg nagyon szerettem...aztán olyat tett, hogy hirtelen minden megváltozott bennem :(
2018. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De okokat miért nem írtok? Mi az, amiért ennyire meggyűlölhettek valakit, akivel együtt aludtatok?
2018. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!